Neschopenka

Chtěla jsem se zeptat, jestli mi lékař může vystavit neschopenku, aniž bych k němu šla. Situace se má tak, že nejsem schopná odtrhnout se od toalety, tudíž ani dojet přes město k lékaři.. Může mi jí na požádání vystavit a přítel by mi jí vyzvedl?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nejlepší řešení aby nebyl problém bych viděl zavolat pohotovost a na základě vyjádření lékaře z pohotovosti by vám ošetřující lékař vystavil neschopenku, kterou by přítel vyzvedl.
Po odeznění příznaků nemoci by ste se již dostavila za svým lékařem a dohodli další postup.
Nejsem lékař ani odborník, ale ve vašem případě bych neváhal volat záchranku, jelikož může jít o infekční chorobu, popřípadě pokud stále jen ....., můžete být dehydrovaná a to znamená klidně i ohrožená na životě. Pokud tedy váš stav je jak popisujete.

Další odpovědi
Michal

A co si zavolat lékaře k sobě,byl by to problém?