Avatar uživatele
BandiOl

Nerozumím tomu, co se děje kolem.

Evropa a Severní Amerika měla vyspělé technologie. Většina této technologie se přesunula do Číny, na Taj-wan, do Pákistánu, Indie. Všechno pod záminkou levné pracovní síly. Tam si domácí technologie zkopírovali, vylepšili a teď ji mají zdarma.
Peníze jsme přesunuli na východ. Máme hospodářskou krizi (i když se někdo moudrý oznámil, že je to pryč). Odbyt stagnuje. Co může Evropa a Severní Amerika ještě nabídnou světu?
V Evropě klesá porodnost. Je tady stále více přistěhovalců, kteří se od nás distancují a dávají nám to najevo. Proč mám pocit, že tady probíhá genocida Evropského obyvatelstva?
Blbá otázka: „Vo co go?????????“
Doplňuji:
Já se trápím, protože mám 4 děti. A mám je hodně rád.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, kapka, hanny 2, tom004, dědapetr, anonym, Drap před 4672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Má smysl si tím lámat hlavu a otravovat si tím život? Jednotlivec to stejně nevytrhne… můžem se snažit žít slušně a dobře, pracovat, mít těch pár dětí, zabezpečit je, dobře je vychovat. Víc nezmůžem, tak proč se tím trápit.

Jinak – podobně na tom bohužel byly všecky velký civilizace v historii – šly nahoru, dosáhly vrcholu a pak následoval pád. Řecko, Řím, všechno. Není důvod si myslet, že dneska jsou lidi o tolik odlišní než před pár stovkama let, že by se tenhle vzorec najednou neměl opakovat… :o/ Jen doufám, že to nebude tak rychlý a my se už toho nedožijem.
Doplňuji:
To je jasné, ale to, že se jim bude trápit tatínek, jim nepomůže. My asi svět vážně zachránit nemůžeme, i když by to bylo krásný…
Můžeme děti vést k pracovitosti a snažit se jim dát dobré vzdělání a učit je určité přizpůsobivosti – aby mohly případně jednou odejít jinam, kdyby tady v Evropě začalo být hodně zle. Jinak to nevidím… :o/

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Nech to koňům ty mají větší hlavy,hlavně zdraví a chuť k jídlu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Je to prostě touha po mamonu bez širšího pohledu na souvislosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek