gladiola

Nerozumim si s dcerou , poradte mi co mam delat?

Pouziva proti me vulgarni slova , ikdyz vim ze to tak nemysli , presto to rekne . Poradte mi jak se k ni mam zachovat.

Nejlepší odpověď
panenka

Nevím kolik je tvé dceři let,ale určitě bych ti poradila aby sis s tvou dcerou promluvila. Musí si uvědomit že jsi její Maminka a né nějaké Hej počkej.Od mé známé jdou holky do puberty taky na známou (myslím tim maminku) zvyšují hlas jednou když jsem jich měla chvíli na hlídání zkoušely to i na mě já se nedala dala jsem jim patřičně najevo jak se mají chovat a vždy když k ním přijdu už vědí že na mě to zkoušet už nemají.

Další odpovědi
roxy52

Pod studenou sprchu.Chtělo to výchovu hned od začátku.Mě by táta za to dal takovou po hubě,že bych to už víckrát určitě neřekla.Totéž sourozenci.

Miroslavst

Promluvit si s ní o tom, že to není vhodné a sice nevím kolik je vaší dceři, ale říct ji, že to se nehodí, nesluší jí takto mluvit a prostě hlavně si s ní o tom promluvit.

Lásenka

Přestaňte s ní komunikovat a striktně ji řekněte, že si nepřejete, aby s vámi takhle mluvila a pokud bude, tak dělejte, že to neslyšíte. Přestaňte ji poslouchat a nedělejte pro ni nic, když si vás neváží a nectí. Snad to zabere a uvědomí si to.

Mousinek

Napadlo mě zkuste ji oplatit stejnou mincí jak se říká a taky se jí to nebude líbit a pak s tím přestane.

tomak

jednoduché zakázat pc nebo pohrozit otcem když není zaražení pc +kapesné