Nerozumim si s dcerou , poradte mi co mam delat?

Pouziva proti me vulgarni slova , ikdyz vim ze to tak nemysli , presto to rekne . Poradte mi jak se k ni mam zachovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím kolik je tvé dceři let,ale určitě bych ti poradila aby sis s tvou dcerou promluvila. Musí si uvědomit že jsi její Maminka a né nějaké Hej počkej.Od mé známé jdou holky do puberty taky na známou (myslím tim maminku) zvyšují hlas jednou když jsem jich měla chvíli na hlídání zkoušely to i na mě já se nedala dala jsem jim patřičně najevo jak se mají chovat a vždy když k ním přijdu už vědí že na mě to zkoušet už nemají.

Další odpovědi:

Bronzový

Pod studenou sprchu.Chtělo to výchovu hned od začátku.Mě by táta za to dal takovou po hubě,že bych to už víckrát určitě neřekla.Totéž sourozenci.

Zlatý

Promluvit si s ní o tom, že to není vhodné a sice nevím kolik je vaší dceři, ale říct ji, že to se nehodí, nesluší jí takto mluvit a prostě hlavně si s ní o tom promluvit.

Pokročilý

Přestaňte s ní komunikovat a striktně ji řekněte, že si nepřejete, aby s vámi takhle mluvila a pokud bude, tak dělejte, že to neslyšíte. Přestaňte ji poslouchat a nedělejte pro ni nic, když si vás neváží a nectí. Snad to zabere a uvědomí si to.

Bronzový

Napadlo mě zkuste ji oplatit stejnou mincí jak se říká a taky se jí to nebude líbit a pak s tím přestane.

jednoduché zakázat pc nebo pohrozit otcem když není zaražení pc +kapesné

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.