zjentek

Neroztáhly se tyhle stránky nějak doširoka?

S prohlížečem jsem nečaroval, ale Odpovědi.cz se mi do něj teď nevejdou na míru ..tak kdo čaroval?

Ad mosoj- myslíš Ctrl+nula? Tak tam to je ok, dělaj to jenom Odpovědi, ostatní stránky maj správnou velikost ..jestli se nepletu, tak annas to dělá taky, takže se někdo nezodpovědný nezodpovědně hrabal v Odpovědích, to je jasný ;(

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

vezmu to jednim vrzem: neroztáhly se mi stránky,nemám tu reklamu na Kameňák (už ani otázku sponzora),vše je furt při starým…

Další odpovědi
anonym

Mě taky jo a hned 2× minule a asi včera, musela jsem vyhledat nastavení a zmenšit to celkově o 10% aj FB mi to taky udělalo.

Emefej

Neroztáhly. U mně je vše přï starém.

anonym

Nepozoruji to. Mám prohlížeč G…

mosoj

A co nastavení zobrazení na 100 %, nic neříká ?
Občas se to samo přenastaví , nebo se to udělá nevědomky nějakou klávesovou zkratkou.

Nemám žádné potíže tohoto druhu.

led

Stala sa klasická chyba pri programovaní stránky.
1 – Zjavne programátor pracuje na širokouholm monitore a zabudol, že mnohí používajú ešte klasický formát.
2 – svojho času sa využívala možnosť tzv.pružnej stránky, to znamená, že stránka sa pripôsobovala rozlíšeniu obrazovky.

Otázka pre admina: čo s tým budete robiť ďalej? Prispôsobite stránku, alebo si musíme kúpiť širokouhlý monitor?

dodatok:
slovenské www.odpovede.sk sú v poriadku

anonym

Není to tou reklamou?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-taky-kolem-obrazovky-reklamu-kamenak

zjentek

aha ..tak si to tady spravte a já se potom vrátím čau

zjentek

led, snad si nemyslíte, že mám monitor Tesla Color nebo tak něco ..ano, blbne mi to na 16ti : 9ti °(

led

Čo máte vy, neviem. Ale, že mne robí to isté na superkvalitnej obrazovke s výdobytkom výpočtovej techniky http://www.no­savcov.cz/uplo­ad/images/pmd85-2.png a aj tu
http://www.ol­dradio.cz/ts4001ch­.jpg , tak to ma naozaj hnevá…
Ale teraz vážnejšie, robí mi to aj na modernom stroji (rok výroby 2015)

redy

Já jsem ráda že tam nemám tu reklamu. Ale místo prázdný zůstalo.
A když jsem si roztáhla stránku, tak jsem musela pokaždý lištou upravovat.
Tak je pro mě lepší, je mít menší, ale na místě:-)

zjentek

Jugare, já žádnou reklamu nevedu a úpřesto se mně „obvod stránek“ rozšířil ..jakoby na reklamu;(

annas

Mně zase na Odpovědi na stánce „!lítají“. Mám vlevo i v vpravo volné místo. Aby byly uprostřed, musím posunvoat dolní „lištu“.

mosoj

Nastavte si velikost zobrazení na 100 %.

mosoj

Pokud nastavím zobrazení na méně než 100% posouvám také do prava i do leva. Mám Explorer.

zjentek

no tak přesně tohle mám na mysli ..prakticky se „web“ roztáh doširoka ;)

johana 56

Kdyby se jenom roztáh, ale každá druhá otázka mi po rozkliknutí zůstane ‚viset‘ a stránka nejde posunout. Ostatní servery v pohodě.

anonym

A zkoušel si jiné prohlížeče?

zjentek

nechci jiné prohlížeče, není to tak dávno, kdy to dobře pracovalo tady na tom mém.