Avatar uživatele
Nico

nerozkliknutí emailu a odkazů

nemohu rozkliknoutpřijatý email a to samé se stává pokud najedu na určitou stránku a chci dále pokračovat na odkazy nepustí mě todále zobrazí sepouze prázdné okno a nenačítá se požadovaná stránka – odkaz
Doplňuji:
Bohužel levé CTRL při rozkliknutí nefunguje . musím kopírovat odkaz a poté vložit do prohlíýeče.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Nico

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56 před 4503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MadAnnie

Na PC mi to nejde taky, nevím jak to zrušit, ale k tomu abych si rozklikla odkaz stačí při klikání zmáčknout levý ctrl. Snad to pomůže, dokud někdo neporadí jak to zrušit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Lepší by byl screenshot.

Je to v nějakém email klientovi nebo v nějakém web-rozhraní emailu? Na jakém ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vojtěch

Zkuste použít jiný prohlížeč, jestli i v něm se bude chyba vyskytovat. Zkontrolujte, zda máte zapnut JavaScript. Nemáte v prohlížeči nainstalován nějaký toolbar? Pokud ano, zkuste jej zakázat. Některé toolbary mohou stránky blokovat.
Důležitá informace pro řešení takových potíží je verze prohlížeče, který používáte, pár odkazů, na kterých se Vám chyba projevuje, popřípadě snímek obrazovky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Také mi to jeden čas zlobilo. I jsem se tady na to ptala\ http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nejdou-otevirat-zpravy-v-mailu-na-seznamu
Většinou pomohlo, když jsem se odhlásila a znovu přihlásila do účtu. A také jsem si všimla, že pomáhá, když aspoň jeden mail, ještě nerozkliknutý, hodím do koše. Pak mi šly zase ostatní otevírat.
Momentálně mi to ale už nezlobí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek