nerozkliknutí emailu a odkazů

nemohu rozkliknoutpřijatý email a to samé se stává pokud najedu na určitou stránku a chci dále pokračovat na odkazy nepustí mě todále zobrazí sepouze prázdné okno a nenačítá se požadovaná stránka - odkaz
Doplňuji:
Bohužel levé CTRL při rozkliknutí nefunguje . musím kopírovat odkaz a poté vložit do prohlíýeče.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Na PC mi to nejde taky, nevím jak to zrušit, ale k tomu abych si rozklikla odkaz stačí při klikání zmáčknout levý ctrl. Snad to pomůže, dokud někdo neporadí jak to zrušit :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Lepší by byl screenshot.

Je to v nějakém email klientovi nebo v nějakém web-rozhraní emailu? Na jakém ?

Bronzový

Zkuste použít jiný prohlížeč, jestli i v něm se bude chyba vyskytovat. Zkontrolujte, zda máte zapnut JavaScript. Nemáte v prohlížeči nainstalován nějaký toolbar? Pokud ano, zkuste jej zakázat. Některé toolbary mohou stránky blokovat.
Důležitá informace pro řešení takových potíží je verze prohlížeče, který používáte, pár odkazů, na kterých se Vám chyba projevuje, popřípadě snímek obrazovky.

Zlatý

Také mi to jeden čas zlobilo. I jsem se tady na to ptala\ http://www.odpovedi.cz/…
Většinou pomohlo, když jsem se odhlásila a znovu přihlásila do účtu. A také jsem si všimla, že pomáhá, když aspoň jeden mail, ještě nerozkliknutý, hodím do koše. Pak mi šly zase ostatní otevírat.
Momentálně mi to ale už nezlobí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.