Nico

nerozkliknutí emailu a odkazů

nemohu rozkliknoutpřijatý email a to samé se stává pokud najedu na určitou stránku a chci dále pokračovat na odkazy nepustí mě todále zobrazí sepouze prázdné okno a nenačítá se požadovaná stránka – odkaz
Doplňuji:
Bohužel levé CTRL při rozkliknutí nefunguje . musím kopírovat odkaz a poté vložit do prohlíýeče.

Nejlepší odpověď
MadAnnie

Na PC mi to nejde taky, nevím jak to zrušit, ale k tomu abych si rozklikla odkaz stačí při klikání zmáčknout levý ctrl. Snad to pomůže, dokud někdo neporadí jak to zrušit 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Lepší by byl screenshot.

Je to v nějakém email klientovi nebo v nějakém web-rozhraní emailu? Na jakém ?

Vojtěch

Zkuste použít jiný prohlížeč, jestli i v něm se bude chyba vyskytovat. Zkontrolujte, zda máte zapnut JavaScript. Nemáte v prohlížeči nainstalován nějaký toolbar? Pokud ano, zkuste jej zakázat. Některé toolbary mohou stránky blokovat.
Důležitá informace pro řešení takových potíží je verze prohlížeče, který používáte, pár odkazů, na kterých se Vám chyba projevuje, popřípadě snímek obrazovky.

kapka

Také mi to jeden čas zlobilo. I jsem se tady na to ptala\ http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nejdou-otevirat-zpravy-v-mailu-na-seznamu
Většinou pomohlo, když jsem se odhlásila a znovu přihlásila do účtu. A také jsem si všimla, že pomáhá, když aspoň jeden mail, ještě nerozkliknutý, hodím do koše. Pak mi šly zase ostatní otevírat.
Momentálně mi to ale už nezlobí.