Anonymka23

Co mám dělat se svými vlasy, abych je upravila do přijatelného tvaru?

Nemám kudrnaté vlasy když si vlasy učešu začnou se čepýřit a ne všechny jsou rovné zkoušela jsem tužidlo na vlasy , lak na vlasy, i žehličku na vlasy ale nic nepomomáhá co mám dělat ?

Původní neotázka
Nerovné vlasy

Nejlepší odpověď
Cenobita

To by bylo nejlepší ukázat nějaké kadeřnici na vlastní oči, takto to nejde posoudit, může to být genetická kučeravost, ale může to být také poškození vlasu odmašťování šamponem nebo odbarvovači, přirozený vlas je jiný než chemicky upravený, jak říkám zde se asi správnou odpověď nedozvíš, obrať se na specialisty kadeřníky a třeba i konzultuj s více kadeřníky.

Další odpovědi
dubraro

Není to jen statická elektřina?
Jinak zvolit účes vhodný pro vaše vlasy.