panenka

Nero Start Smart Essentials

dobrý večer před malou chvílí jsem si nainstalovala nero start smart essentials může mi tu prosím někdo poradit jak mám u tohoto programu postupovat krok za krokem při vypalování?pokud znáte i nějaké stránky tak prosím o odkaz děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bohužel neznám, ale myslím, že by to mělo být stejné jako u každého nera. Vybrat zdroj, zkopírovat soubory a vypálit. Mělo by to navést automaticky pomocí průvodce.
Je tam někde něco jako ohýnek? Ten byl u nera a otevřel se při tom průvodce vypalování.