panenka

Nero start smart

dobrý den dostala jsem časopis kde jsem měla cd a v něm nero 9 lite po instalaci jsem zjistila že je v angličtině existuje prosím vás nějaký prográm který bych si mohla stáhnout a měla vždy takovéto věci v češtině?děkuji

Nejlepší odpověď
Wareg

Dobrý den,

většina programů se dělá v univerzálním jazyce – angličtině.

Zkuste např. na www.stahuj.cz, www.slunecnice.cz atd. pohledat vypalovací programy v našem jazyce. Neexistuje program, který by vám automaticky převedl jakýkoliv program do Češtiny. Každý program se překládá zvlášť a bohužel ne na všechny existuje překlad.

Další odpovědi
infant

Na většinu verzí Nera jsou češtiny. Dají se samozřejmě najít na internetu. Zkus vygooglit: Nero čeština

Zdroj: infant.blog.cz