Krčálek

Nero Start Mart

Mám stáhlej film z uloz.to a potřebuji aby mi to jelo na všech dvd přehrávačích. Co mám v Neru udělat aby to takhle udělalo? Dík za odpovědi

Nejlepší odpověď
Hlada

Většina filmů na uloz.to je v kontejneru avi. Ten umí přehrát většina přehrávačů. Film stačí vypálit jako datový soubor. Jestli chcete mít 100% jistotu přehrání na čemkoli, musíte film stáhnout ve formátu DVD-Video a v Neru vypálit volbou „Vypálit soubory DVD-Video“ nebo ho do tohoto formátu překonvertovat. To uděláte volbou „Vytvořit vlastní DVD-Video“ v Nero Vizion. Kvalitu DVD z avi ovšem nedostanete. Pro konverzi a vypálení můžete také použít Format Factory, ConvertXtoDVD, WinAVI Video Converter.

Další odpovědi
iceT

V Neru asi nic,stahované soubory musí mít koncovku avi,ale stejně některé filmy přehraju jen na ps3,jiné na neznačkovém dvd šitu.Obecným názorem je to,že neznačkové dvd vezme víc vypalovaných souborů,než značkové dvd.

Zdroj: moje dosavadní zkušenosti