Avatar uživatele
anonym

Existuje zde cenzura?

hanny 2 zde předevčírem dávala odkaz na slovenské rádio, kde hovořil nespokojený občan a nabádal Slováky k nošení trikolóry na protest nespokojenosti slovenského národa.Chtěl jsem to pustit kamarãdům a už je to odstraněno z netu.
Takže opět existuje cenzura a pouští se jen to, co se hodí politikům.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56, briketka10, Klára K., anonym, střevo před 3198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já to neříkám, já to tvrdím! Je tady cenzura, ale ne ze strany majitele (admina), ale ze strany uživatelů!

Lahny, no tak, omluv se, nebo tě někdo nahlásí. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Lahny – ten odkaz zmiznul z Email.cz – takže jej buďto vymazali tamní admini a nebo přímo uživatel, který do sekce ´download´ odkaz umístil – ani jedno z toho nepovažuju za cenzuru – Email .cz je soukromý projekt a se svým majetkem může majitel dělat ´co chce´…
___
A koneckonců – tady máš odkaz jiný (předpokládám, že na totéž)…
http://www.obcane-cr.cz/slovaci-uz-zacali/
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Je to tato otázka?

„hanny 2 Už jste slyšeli tohle? A co na to říkáte?“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-slyseli-tohle-a-co-na-to-rikate

Odkaz na nahrávku je nefunkční. Stává se mně to i doma, že odkazy na YU nebo i rozhlas jsou nefunkční, že je zrušil autor.

Může někdo jiný smazat odkaz na původní nahrávku? Asi těžko. Nesmazal přímo autor? Nebo odkaz měl jen krátkou platnost?

Ad jugar. Bod jsem dala omylem, v tomto případě nešlo o žádnou cenzuru.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pýtate sa zde
1 – na tejto stránke
otázka ostala – chyba je na strane odkazu – zo stránky email.cz bola táto nahrávka odstránená z dôvodu, o ktorom vie len tamojší administrátor, ktorý to odstránil.
V tomto zmysle je otázka nesprávne formulovaná. Malo by byť aspoň „zde, v ČR“… Ha! a čo robia naši moderátori? Nemohli po vzájomnej dohode s autorom, nadpi otázky opraviť? Po dohode s autorom, pretože ide o významovú chybu.
Ano, aj tu jestvuje cenzúra vo forme „nahlásenia“ závadného príspevku administrátorovi, ktorý rozhodne o ďalšom osude príspevku. Právo zúčastniť sa má každý registrovaný užívateľ, žiaľ aj porušovatelia pravidiel, tí viacnickoví, veľaprofiloví.
„Žalovať sa nemá, ale hlásiť sa musí…“, kde som to len počula?
2 – zde v ČR
Ano, každá internetová stránka, jej prevádzkovateľ, registrovaní v ČR, sú povinní dodržiavať platné zákony ČR a nedovoliť ich porušenie ani v príspevkoch užívateľov.
.
dodatok:
ak niekto už nemôže urobiť úpravu/opravu svojho textu z dôvodu vyčerpania možností, može o to požiadať moderátorov, alebo opravu uviesť v diskusii.
Ale zotrvať vo významovo chybnej, či zavádzajúcej formulácii otázky je scéstné, nesprávné…
pokračovanie v diskusii

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Cenzůra byla, je a bude všude.
Ten odkaz máš tady,pokud je to ono:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=kIuJ5f_2SBY

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Štoura

Ano! Existuje a je velmi zaujatá proti svobodnému názoru na minulost starou 25 let, na tehdejší škůdce národa a státu, kteří se tehdy dostali k moci : rádoby „dramatik“, neschopný tlučhuba a bezcharakterní notorický alkoholik Václav Havel (viz např. www.vaclav-havel.eu), niemandi Ruml, Vondra, atd. Četl jsem nedávno vyjádření jednoho z oblasti kultury, že po jejich prokouknutí by dnes sám podepsal tzv. „Antichartu“. Tito nás zavlekli do současného srabu, rozkradeného a vykořisťovaného státu, kde zákony a právo člověku většinou nic nezaručují.
Stále nemohu pochopit, jak náš stát, ve skutečnosti pár lidí, kteří tyjí ze současného stavu a na stát a národ kašlou, mohl svoje letiště v hlavním městě a srdci Evropy nazvat po takovém bezcharakterním člověku, jehož jedinou „zásluhou“ bylo to, že ve snaze získat zpět majetek rodiny zestátněný pro kolaboraci s fašisty, se postavil (samozřejmě hmotně zajištěn ze Západu) státní moci a byl perzekvován.
Dva příspěvky, co jsem poslal na tento server (můj názor na Havla) byly smazány. Komunisty nemám v lásce, podepsali se na celé mé rodině, jak v letech padesátých, tak i v mém životě a práci do roku 89.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Asi jsem se zmýlil, znovu procházím odkazy.Takže promiňte mi to.Ale nemám čas sedět jen na netu a všechno kontrolovat.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

gecco vo svojej odpovedi dal odkaz na rovnakú nahrávku, ako bola v pôvodnom odkaze

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad led. Klidně bych otázku upřesnila být o to požádaná. Reagovala jsem totiž před geccem. Ten nepřímo potvrdil, že jsem měla pravdu.

Jenže vidíte sama, že lahnymu se moje odpověď či spíše úvahy nelíbily. Navíc diskusi málokdo čte, takže chybně formulovaná otázka zůstala.

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Neviem, či si lahny môže sám opraviť otázku, možno vyčerpal možnosti, ale práve preto som sem vložila:
„a čo robia naši moderátori? Nemohli po vzájomnej dohode s autorom, nadpi otázky opraviť? Po dohode s autorom, pretože ide o významovú chybu.“
Vy máte uzavretý profil, quentos myslím tiež (nie som si istá, ale momentálne je mimo, ako napísal), napísať vám teda nemôže. Ale ak zbadáte chybu napíšte mu a opýtajte sa ho na myšlienku (má otvorený profil).
„Pomáhať a chrániť“ nemusí byť predsa len motto polície.

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Teď jsem se dívala, lahny může upravit otázku sám. Jen ji vložil, nic k ní nedodával. Takže není třeba žádat o kontakt.

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mám uzavřený profil, ale není tak těžké požádat o kontakt.

Měla jsem úraz, takže sedím víc u počítače. Quentos nemá uzavřený profil, ale zřejmě odcestova, jak někde napsal.

Ráda pomůžu, ale vnucovat se nebudu. Důvody nebudu uvádět. Mlčím, protože vím své …

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

nejde o lahnyho, keď túto možnosť má, mal(!) by si otázku významovo upraviť dodatkom (!), nie prepisom.
.
…napísala som to, aby si aj ostatní uvedomili, že jestvuje aj takáto možnosť úpravy. Ale, kto nechce, tomu nik nepomôže. Nestačí len nadávať, sťažovať sa, ak nevyužijeme dostupné možnosti.

před 3198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pro annas
Tak na tohle neznám odpověď, ale včera to ještě fungovalo.Rozesílal jsem to všem možným kamarádům a všichni mně odepisovali, že s tím souhlasí a že by bylo potřeba i u nás něco podobnēho.Celý dnešek ale odkaz už nefunguje.
Co jinēho si mám myslet, neż to že se to dnešním mocipánüm nehodí do krámu.
To samē bylo i s Islandskou revolucí.V našich mēdiích o tom neproběhla ani kratičká zpráva. Celé zde. http://pravdu­.cz/island/is­landska-revoluce-take-jste-o-ni-neslyseli

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Potvrdil gecco, že mám pravdu. Takže vaše otázka je matoucí. Domnívám se, že byste měl vysvětlit, že jste se asi zmýlil. V tomto případě nešlo o cenzuru.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

annas
Nevīm kdo opravoval zněnī otázky, ale nynėjší znėnī je špatné.ZDE v tomto případě značī na TOMTO serveru,ale já myslel jako že v republice ( asi jsem to takē špatně formuloval).
Odkazy jsou na SLOVENSKĒ servery, z toho českého to bylo smazáno.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jenže TADY nebo ZDE je totéž.,

Nejem odborník, ale hned jsem vás na to upozornila, že to tak může být. Ale to se vám moc nelíbilo.
Opakuji, gecco mně dal za pravdu.

Nepravdy se snadno šíří.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad lahny – opravdu TADY má stejný význam jako ZDE.

Tady = ukazuje na místo, kde se právě nachází mluvčí, na tomto místě.

Zde = ukazuje na místo, kde se právě nachází mluvčí, na tomto místě.

Takže vy jste se nacházel tady = zde = na stránce Odpovědí.

Pokud jste myslel něco jinak, vyjádřil jste se opravdu nepřesně.

před 3195 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Napiš sem přesné znění,pokusím se to najít.

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugar
Ano, je to ono.A k té revoluci…odkaz funguje. http://pravdu­.cz/island/is­landska-revoluce-take-jste-o-ni-neslyseli

před 3199 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek