Peki

Kde si nechat vyrobit nerezové destičky?

Chci se zeptat, jestli někdo víte, kde si nechat vyrobit nerezové destičky. Cca 20 kusů. Různé velikosti, ale malé. 7×3cm max sířka pár milimetrů.
Máte tip na nějakou dobrou firmu, která se zabýva takovýma malýma zakázkama? PS: z Ostravy by bylo možna nejlepší.

Děkuji moc za odpověd 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším, zda máš nějaké další specifikace, ale toto je schopna udělat každá běžná zámečnická dílna v tvém okolí.

Další odpovědi
Alesh

Přesně tak, stačí oslovit pár firem z okolí, viz třeba odkaz ve zdroji, sdělit jim přesné zadání (počet, rozměry, materiál atd.) a požádat je o cenovou nabídku. Následně nechat zrealizovat na základě posouzení oněch nabídek.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Remesla/Ko­vovyroba/kraj-moravskoslezsky/os­trava-mesto

Lamalam

To tu udělá skoro každá kovodílna.

honza19hk

kdejakej zámečník to nastříhá na tabulovkách nebo padačkách.Tip nemám, jsem z královehradeckýho kraje ale zkusil bych živnostníky a malé firmy, velké firmy na to budou prdět,pro ně to není kšeft.

Klaproth

Pokud nepůjde o extrémně odolný materiál, udělá to skoro každý zámečník, možná i klempíř.