lluun

Nereagujou ikony, složky na ploše – nevíte, co s tím mám udělat?

Ahoj, mám jeden problém. Z ničeho nic mi přestali fungovat složky, ikony na ploše a začnou fungovat až když restartuju PC ,ale pak to zase přestane. Zkoušel sem restartoval průzkumníka souborů přez správe úloh a pak mi ta plocha zmodrala včetně dolní lišty a zase se nahodila až po restartu PC, neví někdo co s tím pls ? Děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Na ploše byste neměl nic mít,
jenom zástupce nejpoužívanějších programů a složek.

Složky a programy někam ukliďte,
jinak jsou po celou dobu práce s PC v paměti.

Další odpovědi
jáára

Hádám system W8.x i W10. To je vlastnost. – zatím.

E: když si všimneš, že to nereaguje, tak na to víc neklikej. Ono se to vzpamatuje samo…

anonym

Zkus v ovladacích panelech–možnosti složky–zobrazení–označit políčko „Vždy zobrazit ikony,nikdy ne miniatury.“