AnnMary

Neprodáváte vy, nebo někdo spolehlivý(nejlépe koho dobře znáte) zrcadlovku?

Zdravím! Ráda bych si pořídila zrcadlovku. Použitou, ale kvalitní. Neznáte někoho, kdo takovou zrcadlovku prodává?

Nejlepší odpověď
tom004

Zrcadlovka,je dost široký pojem.Může být digitální,kla­sická.Jaký objektiv,a vůbec vybavení,atd.

Další odpovědi
lukas.zmizik

no ja, protoze neustale cestuji, vychytal sem ve francii v bazaru canon eos 20D za 150 euro i s obektivem. pak tam byla eos 30D za 250 euro pouze body, ale ta umi navic jen to, ze ma tissi zaverku a vetsi displej.

myslim, ze i kdyz ma eos 20D po sezone, tak ani nektere dnesni modely na ni vybavou nestaci.

tak leda bych vam zkusil poradit, kde najit ten obchod – a vubec nejlevnejsi by to bylo ve spanelsku:)