Avatar uživatele
hanny 2

Nepřipomíná vám to něco?

# http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=XUGEU-t-PkA

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Drap, briketka10, anonym před 4316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Před půlrokem jsem dostala e-mail asi na 5 listech o fungování světových bank, jejich vlivu na ekonomiku jednotlivých států i na EU. Toto je jen slabý odvar informací, které jsem si tehdy přečetla. Mám známého z Austrálie, který se léta pídí po nepravostech, které se ve světě dějí. Banky mu skutečně dlouhodobě leží v žaludku, takže mne zásobil řadou informací z této oblasti. Nikdy to nebylo veselé čtení.
Z toho je obyčejnému člověku opravdu zle, jak daleko sahá bezmoc všech těch, kteří jsou řízeni hrstkou lidí, kteří skutečně vládnou světem a manipulují se všemi a se vším.
Bohužel, žijeme skutečně v divných časech. Může mi někdo prozradit, proč je kolem Blaníku ještě pořád klid? To se ti naši rytíři můžou v klidu dívat na to, kam až se svět řítí?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

nepripomína.
ba vlastne hej.
tá dievčina okopírovala moju myšlienku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-jak-vznikaji-penize-vite-z-ceho-vznikaji-penize

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

pripomina – asi toho klucinu co pomahal predloni ODSce s kampani..taky mel vsecko pekne nauceny zpameti..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nejenže připomíná, ale my jsme snad už i kousek napřed. ¨
Je téměž veřejným tajemstvím že stýty nežídí vlády, ale mezinárodní kapitál, který neni ničím krytý a díky ovládajícím skupinám nás žene snad do celosvětové katastrofy. Jako jeden z nejbližších důsledků tohoto asi v dohledné době pocítíme důsledky krachu eura.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

připomíná mi to finanční úřad, zvedání DPH u všeho co sním, koupím, dám opravit..
a kdyby tu mizernou daň už konečně nechali na pokoji a zůstala stejná i v bankovnictví nenarůstal by i dluh v našich bankách, nebo se mýlím ??
co je mi do Kanadské banky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

neuveritelne.kam na ty informace chodi?a je to skutecne tak,jak rika?hapani takovych veci v tak nizkem veku,to uz neni bezstarostne detstvi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Jojo, a na stejném principu funguje i Mezinárodní měnový fond, způsobuje jen další šílené zadlužení zemí, které nestačí splácet vysoké úroky, natož dluhy, a půjčují si další peníze jen na splácení úroků a platí další úroky a musí si na ně zas půjčit.......­..S takhle postavenou na hlavu ekonomikou se řítí všechny země do neštěstí, mimo Německa, to nezrušilo svoji Marku, kdyby jí zavedlo znovu do oběhu, tak by asi začal pro členské státy EU docela pěkný kolotoč

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek