jendahun

Nepřipadlo vám poslední dva – tři dny…

…že se lidi chovali nějak divně?Aspoň já jsem narazil na několik případů bezohlednosti a neomalenosti.Dnes zvlášť.Ráno po páté všechny lidi v baráku vzbudil mladý hulvát,který jel na hory a svým nářadíčkem klepal o zábradlí.Potom taxikář – zablokoval cestu napříč a bavil se s cestujícím.Ne­reagoval na zatroubení,až jsem vystartoval z auta,uhnul.Před obchodním domem ze mne loudil bezdomovec dvacetikorunu.Hned dvacku.Že to má na jídlo.Dal bych mu to,ale vedle si jeho kumpáni notně nahýbali z krabice víno.Byl za mnou ještě dvakrát-pak už chtěl jen korunu.Včera nás málem přejel s manželkou WV polo,nový typ.Bez blinkru odbočoval.Vylezl z toho starý dědek,tak jsem mu říkal,že když má takové nové auto,že by se mohl naučit používat blinkry.Vysmál se mi do očí…Myslíte že to bylo těmi slunečními erupcemi?
Doplňuji:
Teď vidím,že to nebyl jen dojem…
http://www.no­vinky.cz/vase-zpravy/praha/1805-9013-agresivni-cestujici-napadli-a-zranili-ridice-i-revizora.html?ref=os­tatni-clanky

Nejlepší odpověď
tom004

WV a taxikáře,bych neřešil.Blbost je nevyléčitelná.A na bezdomovce stačí jednoduchý trik.Když chce peníze na jídlo,stačí mu říci,„tak pojď se mnou a já ti jídlo koupím“. Ještě se mi nestalo,že by některý šel.

Další odpovědi
led

Tomu sa hovorí realita dňa.
Heslo doby:
Vyhráva len ten, ktorý sa vie presadiť a dokáže to.

hanulka11

Ale ne to není poslední dny …ale já se spíš snažím všímat věcí, které mi vyloudí úsměv na tváří.
Všímej si taky, že nejsou jen negativní věci .
Možná jsi byl jen špatně naloženej a vidíš vše moc černě .

Život je krásnej a nekaž si ho takovými prkotinami.......
Doplňuji:
ano, ale takové věci se dějí každý den ......bohužel…

Drap

Připadá mi, že bez ohledu na erupce jsou lidé k sobě navzájem š¨čím dál horší a bezohlednější. Asi si na to budeme muset zvyknout.

venkovan

Nebylo by lepší nadepsat poslední dvě desetiletí?
Včera ? – Málem jsem přejel jezevčíka – jel jsem tam kde běžně auta nejezdí a jezevčík má své nároky. Paní se omlouvala, že mi z křoví vyletěl před auto, takže jsem jí vysvětlil, že jezevčík je jezevčík na takové cestě má absolutní přednost. Byl to drbací jezevčík, takže ten byl potom super spokojený pes.
Málem jsem si rozlomil auto přes zmrzlé brázdy – tamní sedlák se po mnoha letech probudil a rozoral všechna pole okolo jednoho lesa kam jsem potřeboval dojet. A vzal to i s cestami. Jenže zpět to nešlo. Hodinu jsem si telefonicky povídal s jedním představitelem naší obce na téma, že to jsou lajdáci, z lidí (voličů) si dělají srandu, bezdomáče neřeším, zejména když mne neobskakují u auta. To potom i zaplatím, než abych jim dal příčinu aby oběhli auto s otvírákem na pivo. Jinak mají smůlu.
Blinkry – to je tak běžná událost, že jsem víc překvapen, že je ještě někdo umí dát.
Mladej hulvát jsem byl taky, jen jsem nejezdil na hory, ale blbosti se dělaly. A taxíkář je diagnóza.
Takže docela normální den, skvrny neskvrny.

IK

Vysoký Homocystein je příčinou řady civilizačních chorob. Také agresivity (ne jedinou). Souvisí se stravou chudou na B12,B6 a kyselinu listovou. Díky jejich nedostatku v těle hladina Homocysteinu stoupá a škodí.
Více na stránkách MUDr.Karla Erbena
http://www.ka­relerben.cz/