Stříbrný

Nepřipadají vám ty tablety srandovni?

Chci si zavolat, použiju mobil za tři stovky a nenosím u ucha obrazovku. Chci internet, mám ho doma. V čem jsou teda výhody?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ty tablety mi nepřicházejí jako srandovní, ale uživatelé ano!

Další odpovědi:

Stříbrný

No, někdo chce mít vše v jednom a třeba také internet venku, nejen doma. A když už teda mám ten internet venku a stejným krámem jde i volat (...fotit, hrát hry, poslechnout si muziku, rádio, prohlédnout si fotku/pédéefko/excelskou tabulku aj. aj.), tak proč ne. Pro mě se rozdíl mezi tabletem a smartphonem stírá, liší se jen velikostí displeje a to i existují kousky na rozhraní obojího, říká se jim phablety.

Pokročilý

Ano, i já toužím po tabletu, ale 10" a potřebuji se sim. Těch je málo a jsou drahé, ale jinak je mi jedno, jestli budu telefonovat s krabicí u ucha, já myslím, že se to dá vyřešit hlasitým odposlechem. Ovšem např. v obchodě by to komicky asi vypadalo, ale to neřeším. Zase tolik na veřejnosti nevolám a je to jen o zvyku. Jsem starší, a když začaly první mobily a ti majetnější je měli a začali telefonovat na ulici, také vypadali jako exoti a dnes se nad tím nikdo nepozastavuje.

Zlatý

Tablet mám, ale nikoli na volání - je fajn, že chci-li být ´venku´ na netu, nemusím tahat notes v brašně, ale stačí mi tablet v kapse...
Na volání mi stačí ´obyč.´ (pravda, ne za třista) mobil - volání, SMS, budík, kalendář...
;-)

Zlatý

Je dôležité rozlíšiť, načo použiť tablet.
O hrách nehovorím.
Na obyčajné telefonovanie, či počúvanie muziky, je to ... ehmmm
Ale keď ste mimo domova a potrebujete internet, prípadne niečo (digitálne) spracovať, je to lepšie než "čučet" do mikroobrazovky a "leštiť" hlavne ak máte hrubšie prsty. A nosiť závažie v podobe notebooku sa mi zdá zbytočné.
Každé počítačové zariadenie, mobil, tablet, notebook, desktop majú za a proti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.