Kepler

Nepřipadají vám ty tablety srandovni?

Chci si zavolat, použiju mobil za tři stovky a nenosím u ucha obrazovku. Chci internet, mám ho doma. V čem jsou teda výhody?

Nejlepší odpověď
anonym

Ty tablety mi nepřicházejí jako srandovní, ale uživatelé ano!

Další odpovědi
cochee

No, někdo chce mít vše v jednom a třeba také internet venku, nejen doma. A když už teda mám ten internet venku a stejným krámem jde i volat (…fotit, hrát hry, poslechnout si muziku, rádio, prohlédnout si fotku/pédéefko/ex­celskou tabulku aj. aj.), tak proč ne. Pro mě se rozdíl mezi tabletem a smartphonem stírá, liší se jen velikostí displeje a to i existují kousky na rozhraní obojího, říká se jim phablety.

arachis

Ano, i já toužím po tabletu, ale 10" a potřebuji se sim. Těch je málo a jsou drahé, ale jinak je mi jedno, jestli budu telefonovat s krabicí u ucha, já myslím, že se to dá vyřešit hlasitým odposlechem. Ovšem např. v obchodě by to komicky asi vypadalo, ale to neřeším. Zase tolik na veřejnosti nevolám a je to jen o zvyku. Jsem starší, a když začaly první mobily a ti majetnější je měli a začali telefonovat na ulici, také vypadali jako exoti a dnes se nad tím nikdo nepozastavuje.

gecco

Tablet mám, ale nikoli na volání – je fajn, že chci-li být ´venku´ na netu, nemusím tahat notes v brašně, ale stačí mi tablet v kapse…
Na volání mi stačí ´obyč.´ (pravda, ne za třista) mobil – volání, SMS, budík, kalendář…
😉

led

Je dôležité rozlíšiť, načo použiť tablet.
O hrách nehovorím.
Na obyčajné telefonovanie, či počúvanie muziky, je to … ehmmm
Ale keď ste mimo domova a potrebujete internet, prípadne niečo (digitálne) spracovať, je to lepšie než „čučet“ do mikroobrazovky a „leštiť“ hlavne ak máte hrubšie prsty. A nosiť závažie v podobe notebooku sa mi zdá zbytočné.
Každé počítačové zariadenie, mobil, tablet, notebook, desktop majú za a proti.