Gorouš

Nepřipadají vám poslední dobou, že lidé kolem vás jsou arogantnější a agresivnější?

Mně teda rozhodně ano. Ředitel hledá ve mně i ty nejmenší chyby, a když něco najde tak dostanu zprcáno.

Nejlepší odpověď
chucky

Souhlasím s tebou. Hodně lidí je ve stresu, jsou nepříjemný a dost kritizují.
Pochválit a pomoc, hezky se usmát dokáže už jen málokdo.

Další odpovědi
anonym

Zcela určitě.Snad už ani nemá cenu hledat důvody-proč-je to stále o tom samém.Ale jednoho už opravdu překvapí,když se někdo vyjádří-řekněme-uznale.

afro.minerva

Dnešní doba je dost uspěchaná. Navíc závist vládne světu, nebo alespoň našemu státu. Takže bych řekla, že ano. Když si jenom představím, jak se lidi hádají o místa na parkování u jednoho obchoďáku v našem městě, tak se musím smát. Nebo když zlevní rohlíky na 0,6 Kč za kus, tak to je o ně doslova pračka. Div by se neumlátili.

Navíc je dost vysoká nezaměstnanost, takže si zaměstnavatelé a nadřízení můžou dovolit k zaměstnancům víc. Je to sice smutné, ale když někdo z práce odejde, tak ji hledá hodně těžko.

A tak bych mohla pokračovat dál.

Že na tebe ředitel útočí, tak to asi dělá z pozice síly. Jak ty by jsi se proti tomu mohl jako student (myslím, že jsi student) bránit… Odejít ze školy? Tak musíš začít sekat latinu. A třeba dá pokoj. A až budeš mít po škole, tak se může třeba zbláznit. Už nad tebou nebude mít takovou moc. Je to tak, ve školství jsou mnohdy učitelé, ředitelé a zástupci ředitelů, školníci a mnohdy i výdajářky obědů a uklízečky jakoby silně nadřazení žákům a jako by si mohli dovolit cokoliv. To teda není správně. Autorita ano, ale kolikrát to přesahuje meze. Ale s tím asi sotva někdo něco zmůže. Takže zatni zuby, začni se snažit a přetrp to do konce školního roku a než z té školy konečně vypadneš.

vecernice

V poslední době si to taky dost uvědomuju.Nervozita panuje,protože nejsou peníze a když jsou tak se zase zvedá arogance.I ti nejobyčejnější lidi dokážou pěkně zavařit.Těm na hoře to ale vyhovuje,protože pak nestíháme sledovat co se u nich děje.Bojím se ,ale že už to lepší nebude a tak doufejme,že asponˇ ne horší.

Nuk nuk

Jo, to je bohužel dobou..:( Spěch, stres, stále větší zaměření se sama na sebe, vzrůstající materialismus, chybějící smysl života …a to všechno v dnešní době už není ani zdaleka problém několika jednotlivců, ale téměř všech obyvatel civilizované části světa.

anonym

Ano. Díky za otázku. Pan ředitel by měl sedět v kanceláři a vycházet jednou za měsíc.
Proto jsou živelné pohromy aby tomu ulevily.

Michal

zprcáno tady to začíná…pozor

FOG

A v neposledni rade k tomu stresu napomaha i ta predlouha zima.
Verte,ze se slunickem to bude pak lepsi.