bolak

Nepřipadá vám, že je Zemanova dcera do Zemana taknějak zamilovaná?

Zatím všechny reporáže co sem viděl, a kde byli spolu, tak když mluvil, tak se na něj tak jako zamilovaně dívala (ze strany) a furt se na něho usmívala a uchichotávala se.

Nejlepší odpověď
Drap

To je v pořádku, vždyď je jeho dcera. Zřejmě je Zeman dobrý otec,dcera v něm vidí svůj vzor.

Další odpovědi
M.

Než tohle, tak se mi spíš zdá, že Zeman i jeho dcera si na toho prezidenta až arogantně moc zvykli i přesto, že ještě oficiálně na postu nesedí.

anonym

Zrovna tak se na něj zamilovaně koukal i Hůlka. Kamera a možnost zviditelnění dělá svoje…

Lucijej

Tak to je snad dobře, ne? A nezávid ji, bolčo ;o)

bolak

jako myslíš zemana jo? :))

kapka

Kačka kouká zamilovaně na taťku a taťka zase na sebe do zrcadla.

Lucijej

teď ses profláknul :D