Nepřipadá vám to tu jako u dopravní policie ?!

Za kdejakou otázku, ztráta bodů ! Kurňa, ještě 8 bodů a jsem bez papírů ! 😁

Nejlepší odpověď
Damiana

Spíš jako u Státní bezpečnosti. Krycí jméno, lustrace, udavačství, cenzura.

Další odpovědi
mosoj

Vážně to nepočítám, ale ze včerejška na dnešek mně ubylo tak baj vočko 30 – 35 bodů. Lituji toho chudáka. Ono je to docela pracné to všechno prolistovat.
Doplňuji:
Už se nedivím, že někteří lpí na uzavřeném profilu.

honza19hk

ne ,mě to spíš připomíná VB.

sportak

jen pokud příjmeš tvé hodnocení ostatními za svůj názor,jinak je to věc nastavení těchto stránek,fungovaly by jako prostor pro komunikaci i bez toho bezpředmětného hodnocení…

GTA Andreas

Smaže-li mi ten pán otázku, doplním body odpovídajícím.

anonym

.. dnes jsem zrovna cetla o nekom z odpovedi.. :)
proc se ten " jedinec " – " jedinka " chova, tak, jak se chova .. ? ..
za prve : ztrata tvare v socialnim prostredi ..
za druhe : pomsta
za treti : touha po negativni slave !! ( to jsme cumela, ze neco takovyho vubec existuje .. ! ) :)
.. dotycny se propada na dno socialnich siti , nema kolem sebe blizke, pratele … , prestoze muze svemu okoli tvrdit, ze je to naopak .., a nekdy tomu i sam ( a) veri .. :o
a nas mazal ( mazalka ) splnuje i : za prve, za druhe, i za treti .. :)
… ja bych jeste dodala , ze ma za ctvrte : posedlost , zavislost ( maze se ve dne , ale i v noci ) .. , pomstychtivost , zavist …
ja svuj typ mam .. -iv-

anonym

Iv, nejsi sama, kdo má svůj tip !

anonym

nojo, ale vy ho mate asi v rodu muzskem ! a ja ale v zenskem.. :)
a nebo je mozny, ze v tom jedou spolu !? :))