bobánek

Nepřipadá vám to doby minulé(1939,1968 a vpád am.vojsk do Iráku?Měli by se starat sami o sebe.

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2263­33-usa-zvazuji-i-vojensky-zasah-proti-kaddafimu-italie-rusi-smlouvu-o-neutoceni.html

Nejlepší odpověď
led

Skúste sa pohrabať trochu v histórii. Nič nového. Nemusíte ďaleko, stačí púhych 4000 rokov naspäť(Egypt, Sumer,Mongoli,Ma­dagaskar,Irak)…
1 -prieskumná a podvratná činnosť na predpokladanom cieľovom území
2 -po vnútornom oslabení nepriateľa obsadenie územia a nastolenie vlastnej alebo nastrčenej vlády.

Další odpovědi
anonym

Přesně tak. I západní země se v tu dobu, s prominutím,na nás vysraly!

Rocker

Na nás se vys…,protože nemáme ropu ani zlato

Elk

Nejsem historik. Poslouchám už hodně dlouho Toulky Českou minulostí vysílanou na ČR2 a mám to ze zdroje uložto.cz.
Nejenže mi to připomíná doby nedávno, ale i dávno minulé a věci i situace, které se dnes odehrávají ve světě jsou si jako vejce vejci podobné a v některých ohledech to bylo daleko horší!!!, jenomže v té době nebyla taková informovanost.
Nedělejme si iluze, že za dob králů bylo líp, nebo že byl člověk svobodnější nebo více zpjatý s přírodou… na to neměli chudáci čas.
Vypadá to občas, že jsme se narodili do špatné doby… buďme rádi, že do jenom takhle špatné doby.
Nechci to zlehčovat, sám bych byl rád, kdyby byl občas na světě klid, ale ten nebyl nikdy a nevěřím, že někdy bude.
Pan FILOSOF – Elk končí.
Mazdar!

poa.li

Kdyby se každý staral sám o sebe, pěstoval svůj vlastní potenciál a pomáhal jen na požádání, asi by bylo méně nevinných obětí..