jendahun

Nepřipadá vám to absurdní?

V Olomouci mají být vystaveny relikvie papeže Jana Pavla 2.Má se jednat o trochu krve,která mu byla odebrána za života při nějakém vyšetření.Papež ještě nevychladl a babky už se budou chodit modlit k jeho krvi,aby se stal zázrak.Myslíte,že budou vystavovat i jeho exkrementy,nebo spodňáry, jako relikvii?V 21­.století mi to přijde opravdu už vrchol ujetosti.
Doplňuji:
Dal bych palec Baghirovi,ale nejde to,máme stejnou IP adresu.Takže máš palec.

Nejlepší odpověď
Alesh

To jakože fakt? 🙂

Upřímně řečeno mi to žíly netrhá, ať si kdo chce vystavuje co chce, třeba i spoďáry. 🙂

Další odpovědi
Ondrej01

Stejně zajímavé, jako když vystavovali Rasputinův penis v muzeu :D

baghira

Hlavně že Všemohoucí výslovně zakázal uctívat cokoli jiného než Jeho samotného. Modloslužebníci :(

arygnoc

je to prostě úlet, věřící už neví, co by.
Doplňuji:
(nějak postrádám odpovědi věřících)

hanny 2

Řekla bych,že je to úplná „pakárna“.

led

Aj cirkev v boji o človeka si nevyberá prostriedky.
Tak ako podnikateľ sa snaží zachrániť svoju firmu – organizáciu. To nie je absurdné, má to svoju logiku. Lepšia kvapka krve svätého vo fľaštičke, než žiar ohňa inkvizície.