Nepřiměřená exekuce?

Prosím všechny,kteří mají špatné zkušenosti s nepřiměřenou exekucí/dluh 17.000 Kč mám platit 93.000 Kč/,nebyla jsem přizvána k žádnému soudu, nemohla jsem se nikterak bránit,bylo rozhodnuto o mě a beze mě,do této situace jsem se dostala, když jsem přišla o práci,nemohla jsem splácet, nakonec jsem z toho měla psychické problémy,které nedopadly dobře, své dluhy se snažím platit,ale bohužel dochází k tak velkému navýšení,že jsem přijala i nabídku k oddlužení, ale pak si říkám, proč mám 5 let živořit, žít na pokrají chudoby a druhý na mě bude vydělávat, pak jsem řekla dost,nemám v ruce rozsudky, u jedné nevím co mám platit a to je právě těch 93.000 Kč,to co mám zaplaceno má platit znovu, jelikož exekutor mi nebyl schopen za dva roky poslat doklad o ukončení exeku ce,odpověděl mi,že potřebuje rodné číslo,a tím celá naše komunikace skončila,neustále toto urguji,ale hraje si na mrtvého brouka,takže – plať znova – můj kamarád měl exekuci na plat, mzdová účetní dostala doklad o ukončení exekuce, ale nějaký pisálek z tohoto úřadu mu poslat e-mail, že požaduje zaplatit ještě dluh 11.700 Kč, když se ohradil proti tomuto, dostal od něho další e-mail kde požaduje částku 693 Kč, takže i takto se dají vydělávat peníze,a je třeba, aby už exekutory někdo klepnul po prstičkách, určitě to nebudu já, ale budu mít dobrý pocit, že jsem něco proto udělala, obracím se se stížností na ministerstvo spravedlnosti,na ředitele exekutorské komory, prostě všude, kam se dá, jsme snad demokratický stát, a mají v něm existovat snad nějaká lidská práva, která ovšem platí i pro obyčejné lidi, ale bohužel se tak neděje. Proto vás tímto prosím, kdo máte podobné zkušenosti nebo problémy, poraďte jak jste postupovaliˇ.

Jinak prosím o radu, jak si založit nějakou stránku, kde bychom si mohli takovéto věci sdělovat.
Doplňuji:
Příspěvek byl redakčně upraven, protože obsahoval nežádoucí reklamu.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Odpovědi
hanulka11

zde jsou stránky k tomuto problému

http://www.po­mocvpravu.cz/vi­ewtopic.php?f=46&t=­248