JackDaniels

Co to může být za nepříjemné pískání po celé zahradě?

Nemáme moc dobré sousedské vztahy a poslední dobou jsem si začal všímat, že přímo od sousedů jde směrem k nám takové nepříjemné pískání a slyším to po celé zahradě a docela mi to leze na mozek, nevíte co by to mohlo být? Jeslti to není alarm nebo něco takového? Nebo nám to dělají naschvál? Docela mi to znepříjemňuje den. Děkuji :))
Doplňuji:
ano ,my máme tři i oni mají tři

Nejlepší odpověď
zjentek

taky to můžou být elektronický ohradníky na zvěř s čidlem na pohyb ..to leze na mozek, to máš pravdu a zákon to povoluje, takže bude hůř :o

Další odpovědi
cochee

Mě napadá ještě elektronický antipes, aktivuje se psím štěkotem a má za účel právě, aby pes držel pysk. Mají ti sousedé psa?

anonym

Podobně fungují i plašidla na krtky, kuny (apod.).
😉
Domluv se se sousedy – a nebo jim to ´vrať´…

badisko

Take to muze delat ..vysoke napeti na sloupech …Nekdy to pisti.. nekdy to zase muze praskat ..ale take dost neprijemne bzucet .......:D