mája best

Prosím poradíte, co mám dělat?

Ahoj. Dneska jsem byla s mamkou na koupališti a já byla ve vodě a pořád na mě čuměl asi 15lety kluk. Mně to bylo už nepříjemné. Asi po hodině jsem vylezla z vody a šla jsem na deku a ten kluk si sednul na okraj bazénu a čekal a potom jsem skákala do vody a ten kluk mi koukal na prsa. K mému věku mám docela velká prsa (je mi dvanáct a velikost podprdy mám 75 cm), tak jsem přestala a potom jsem plavala ke břehu a ten kluk za mnou, a jak on dal tempa, tak mi „omylem“ šáh na prsa, takže jsem rychle vylezla a šla na deku a ten kluk, jak jsem ležela, tak si sednul na protější deku a koukal na prsa. Tak jsem řekla mamce, že už chci jít domu.

Prosím poraďte, co mám dělat.

(Ten kluk bydlí ve stejným domě jako my (v paneláku).

Ale ten kluk je hezkej a na rovinu ,, mě to ani tak nevadilo mě se líbí,,

Nejlepší odpověď
Löwe

Ukaž mu tvůj pravopis a dá ti pokoj hned…

Doplňuji:
A nebo si zkus změnit nick na „mája beast“ aby to lépe pasovalo k tomu pravopisu a pokud máš opravdu tak velké přednosti jak popisuješ tak si tam dej „mája breast“.

Proboha děcka, to už se ani neumíte zachovat normálně v takové situaci? Co po nás teda chceš? Abychom tě naučili mluvit? Bylo by dobré se vzpamatovat 🙂

Další odpovědi
gecco

Příště na toho kluka promluv stejným jazykem, jakým jsi psala tuto otázku – je-li aspoň trochu chytrý, okamžitě prchne…
:-OO

HonzikPernik

smaž se zítra v 9 hodin ráno, díky

baryyk500

V takove situaci bych mu asi na rovinu rekla ze mi to vadi a aby s tim prestal.

anonym

Kluk se ti líbí,nevadilo ti to a mamce řekneš,že chceš jít v tom nejlepším domů.
Měla ses usmát a bylo by vše možná ok.
Jinak moc hezky píšeš,všechna chvála na 12let!

pizlicka

otázka měla znít,CO MÁM DĚLAT SE SVYM ZMATKEM,KTERY CITIM.odpoved-nic.reagovala jsem rozumem,odesla jsi.přemohla jsi své pocity rozumem,klobouk dolů.nech to,co cítíš,přejit jako bouři.