geekocz

Nepřijde vám, že za chvíli tu bude více aut než lidí?

Přijde vám normální, že některé domácnosti mají 2 a někdy i více aut? Chápu, že lidé se potřebují dopravovat na různá místa. Zdá se mi, že pokud se bude vyrábět čím dál více aut, že se ta všechna vozidla za chvíli nevejdou na silnice. Co vy? Jezdíte autem, nebo hromadnou?

Odpovědi
zzzzz

Myslím si, že je to normální vývoj, ceny aut reálně klesají, tak si je mohou dovolit téměř všichni. Horší je to s benzínem a naftou.

Jezdím autem, mám 2:-)) Jedno letní a jedno zimní-))) Letní s nízkou spotřebou, zimní terénní. Bydlím docela dál od města, takže jízda hromadnou dopravou je pro mě nemožná. Zastávku mám přes 3 kilometry. ☹

pondělí

Neboj k tomu nedojde,za několik let auta nebudeme potřebovat,
před mnoha lety ve sci-fi filmech si lidé dávali něco k uším a telefonovali,nebo třeba dívali se na toho s kým hovořili a byl vzdálen stovky km a vyděli jej na obrazovce a ještě barevně,a také jsem vyděl starej fantas film,kde si promítali trojrozměrně do prostoru…
Takže za několik let se lidi přestanou rozmnožovat přirozeně,už nyní 50 % toho není schopno,a tak na planeťě bude jen třetina lidí a přemisťování bude přeměnou molekul v rámci takzvaného mobilního telefonu,teda teleportu.....

Pepa25

Dvě auta v domácnosti moc nechápu: sice je mi jasné, že spousta lidé musí dojíždět do práce, do školky, pro každý rohlík z nějakého zapadákova bez MHD, ale čekal bych, že to nějak zkoordinují, protože jinak asi vydělávají jen na benzín …