Avatar uživatele
dudu

Nepřijala snad poslanecká sněmovna polovičaté řešení?

Včera naši zákonodárci po lítém boji konečně zabránili Andrejkovi zneužít třeba jen potencionálně nebo při pouhém pomyšlením střetu zájmů. Jako nástroj by mu mohl posloužit jeho majetek a tudíž se ho musí zbavit!
Neměl snad ten osvícený houf ve sněmovně vyřešit také potencionální riziko, že my muži do příštích vánoc znásilníme téměř celou naši ženskou populaci?
Že nikoliv. My samci přece k tomu máme nástroj /a jaký/. Není vhodné jej pro jistotu zapotřebí odstranit?

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, jirkajirka před 2632 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

To že se Babiš něčeho zbaví, neznamená, že mu peníze nepotečou dál.
Komu to vadí?
Druhá část otázky je spíš úsměvná, obrázek nechápu.
No, nechápu i jiné věci, něco je mi ale jasný, neudělám s tím nic, tak proč se tím zabejvat…

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nebudem sa zaoberať detailami celej otázky, vyžaduje to trochu iné chápanie.

Ale na otázku v nadpise „Nepřijala snad poslanecká sněmovna polovičaté řešení?“ odpoviem:
je to úplne prirodzené riešenie, pretože ak by zákonodarci schvaľovali dokonalé zákony hneď na prvýkrát, čo by potom robili po zvyšok volebného obdobia? …šetria si prácu (je to všeobecné pravidlo zákonodarných orgánov, nielen v ČR)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Kdo chce, tak hůl si najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Tak ten střet zájmů je snad evidentní, jen se divím, že si to politikové odhlasovali až po čtvrtstoletí vlády podnikatelů. Takže se vlastně ani nedivím. Trumpa čeká totéž. Stejně to považuju jen za symbolické gesto, firem se právně zbaví, ale to je asi tak všechno.
Abych pravdu řekl, té druhé části otázky taky moc nerozumím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Předem řeknu, že podobný nástroj je běžný na „Západě“, ale jeho praxe je v podstatě srandovní, protože majiteli velké firmy jen umožní si uvolnit ruce a hlasovat v zastupitelstvech či ve vládě v podstatě o čemkoliv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Cikán byl odsouzen za nedovolené pálení slivovice. Když se bránil, že nic takového nedělal, soudce mu odvětil, nelži chlape vždyť jsme u tebe nalezli kompletní přístroj. Dobře, ale pak mě zavřete také za znásilnění, bránil se dotyčný. Sice jsem dosud žádnou neznásilnil, ale mohu soudu ukázat, že na to mám přístroj.

před 2632 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Opět je zde potvrzen poznatek, že téměř každý umí číst, ale často ne vždy správně chápe text. Bohužel se tak děje stále častěji.

před 2632 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek