dusand

Nepřevzetí dobírky od telefoniky O2

Nepřevzetí dobírky od telefoniky O2. z o2 mi mají posílat balík, nemohu poslání stornovat, a řekli mi, když balík převezmu neplatím nic, ale když ho nepževezmu platím 300,–. nechci ten balík, ale nechci ani nic platit. dá se s tím něco dělat?

Odpovědi
arygnoc

hm, hm.
asi Vám to poslali na základe nejakej objednávky.
Treba si (pozde, ale predsa, preštudovať aj drobné písmo, aké sú sankcie pri odstúpení od objednávky neprevzatím dobierky – inak, obrátil by som sa na obchodnú komoru, jedná sa o nekorektné jednanie, ale právnici sú právnici).
Ak tam nič nie je (ani drobným písmom!), je to bububu.

dusand

to je dobré, ale já sem to vyřizoval po telefonu. ženská mi řekla, že na paušálu přeplácím (což sem si v tom okamžiku neuvědomil) a řekla že mi pošle pro mě výhodnej balíček, tak sem souhlasil. jenže když sem se po tom podíval na fakturu a zjistil že nepřeplácím nic, tak zpátky už se dovolat nelze. a na infolince O2 mi řekli, že oni jako firma nic takového nedělají, že to byla jenom nějaká akce spolčené agentury.

arygnoc

predpokladám, že je to bububu.
v tom zmysle by som im asi aj odpovedal. a pohrozil, že prejdem k inému operátorovi.

dusand

ano, ale jak se jim dovolat? když na to číslo, z kterého mi volali, nejde zpětně zavolat? zkusim říct dopravci ať jim to pošle zpátky, že mě nic nezajímá, a buďto se ozvou nebo to nechají bejt. to je asi jediné co mě napadá.

arygnoc

proste zásielku nepreberte.
ono tie dievčence na telefóne sú niekedy dosť nepresné a prirýchle, veď od toho majú aj plat (koľko uzavrú objednávok).
pokiaľ službu nechcete, ju neprevezmite a tým to končí.
po neprijatí dobierky sa Vám pravdepodobne ozvú znova (a pravdepodobne tá istá slečna [možno to bol muž], lebo je to jej „kšeft“).

dusand

ok, díky za pomoc.