GangstaHelper

Nepotvrzený záruční list

Co to znamená, když někdo napíše, že je záruční list nepotvrzený, platí potom?

Odpovědi
panenka

nepotrzený záruční list znamená že po zakoupení jste si ho nenechal od prodejce potvrdit a proto je nepotvrzený,o­kamžitě zajdite do prodejny si ho potvrdit protože bez potvrzeného záručního listu a účtenky vám pak neopraví závadu

standa

Pro možnost reklamovat věc v záruční době potřebujete:

  1. doklad o prodeji věci, ze kterého je kromě jiného patrné datum prodeje

NEBO

  1. řádně vyplněný záruční list (ZL)

Z výše uvedeného vyplývá, že nepotvrzený ZL ještě neznamená, že nemůžete věc reklamovat, stačí když budete mít doklad o prodeji.

hejhulapka

Vždy si uschovat pokladní doklad. Na základě potvrzeného záručního listu lze vzít výrobek do opravy ale když se musí výrobek z důvodu neopravitelnosti vyplatit musíte doložit pokladní doklad.