člověk

NEPOSMÍVEJTE SEW klarushce,můj pětiletý vnuk bývá také na těchto stránkách a už má nazbíráno několik stovek bodů

neposmívat

Nejlepší odpověď
Luss

Touto vetou se pouze vysmivate Vy vsem tady. Nebo delate zase jednu ze svych psychologickych sond, nebo jak nazyvate Vasi obcasnou prudu tady na odpovedich?

Další odpovědi
vagra

Buďte rád,že máte tak bystrého vnuka.
Asi je tak chytrý po dědovi-gratuluji!

Ať Z-bírá dál!:-(

panenka

Já osobně se zde nikomu člověku nesměju a už vůbec né Klarusce .Klarushce bych chtěla timto vzkázat at si toho zkrátka nevšímá.
Doplňuji:
Klarushce

annas

Mě udivuje, že pětileté dítě tak dobře čte, píše na počítači, rozumí odpovědím.

Luss

to vagra: u Vaseho prispevku jsem se fakt pobavila :)))))))

GangstaHelper

Sranda musí být.

fortin

To jo, hledám za tímto avatarem skutečného člověka ale nikam ho nemohu zařadit. Proto má svůj život složitější a dělá ho i nám.

annas

Vagro, připojuji se k názoru Luss. I já jsem se pobavila.

vagra

Jsem moc rád,že jsem přispěl k Vaší dobré náladě-té je vždycky nedostatek.

BENYTA

Ve chvíli,kdy jsem odeslala odpověd,byla otázka uzamčena,ale nebudu líná to napsat znovu.
Pokud vím,tak výhrady k uživatelce K… měl pouze uživatel G…,kterého lehkou formou napomenul uživatel R…
Píšu to jako KVÍZ pro vnuka,až to vyřeší,můžete se spolu mrknout,jestli se ve vlastním jméně / v tomto případě přezdívce/, píše velké či malé písmeno,pak by jste se mohli vrhnout na odvozeniny od slova SBĚR…
Pardon,jemu je teprve pět, ON to ještě nemůže znát…