neposlusny pes

prosim o radu jak mam naucit poslouchat psa plemeno beagle!!!!!

Nejlepší odpověď
ReHu

Stejně jako osatní pejsky.
Nejsou tak úplně hloupí, jak někteří tvrdí.
Chce to trpělivost, jako u ostatních.
Já mám dobré zkušenosti se cvičákem. Také tam chodili s beaglíkem.

Další odpovědi
polak

Stareho psa novým kouskům nenaučíš.

Zuzik

Já znám kamaráda který pejska naučil na piškoty, které má hodně rád. ukážete mu pamlsek který má hodně rád řeknete mu třeba sedni a jestli to udělá tak mu ho dejte. a pak za nějakou dobu se to naučí i bez pamlsku.

Q

Bígl jako jiný pes ale trochu záleží na věku. Starší bíglíci jsou velmi tvrdí ve výcviku. Záleží, co po něm chceš ho naučit. Každopádně hrou, odměnkou a aby jej to bavilo, jinak to nepůjde.

Zdroj: www.aq-dog.cz

Péťa5

Dobrý den..já mám také bígla…a také byl neposlušný..ale pak jsem si koupila knížku BÍGL od Elizabeth Lanyonový…a našla jsem i jak naučit povely…jak se strarat o Bígla atd..! a hodně mi to pomohlo.!