Kryšpín

Máte radu, jak reagovat na neposlušnost a nepokoje v Česku?

Můj děda s babičkou se zeptali, část herců, vyzývá k neposlušnosti a nepokojům, co máme dělat, házet vajíčka, rajčata a.p. na koho a kde, nebo šít červené trenky, nejsem pražák tak jsem jim neporadil. Máte radu.

Vložená neotázka
Neposlušnost a nepokoje v Česku

Nejlepší odpověď
Bumbes

jiné akce

– jít demokraticky k volbám a vybrat toho správného !!!
To, že Zeman občas nedělá čest naší republice, to je evidentní, ale je oficiálně demokraticky zvolen hlavou státu, tak tou hlavou státu je! A že by dělal protistátní činnost, to si opravdu nikdo nemyslí. Je to pouze samolibý páprda, který nejraději poslouchá sám sebe (úplně stejně, jako Vašík Klausů), ale zatím ještě nekrade propisky …
To co tu předvádí skupiny anti-Zemanovců, nemá s demokracií nic společného, jednou spícího knížete většina nezvolila, tak se nedá svítit, a demonstrační nedemokraticá komedie předchozího týdne jen rozumně smýšlející populaci směruje proti těmto „revoltářům“.

Další odpovědi
dubraro

jiné akce

Ignorovat.

Cenobita

jiné akce

Možná by si mohla „naše“ umělecká fronta zopakovat příští rok antichartu proti Zemanovi jako „Anticharta 2017“, budou mít kulaté výročí a do Zlaté kapičky mají cestu už naučenou, už se těším na ty obličeje co tam budou u signování dělat, vždy si rád znovu, po letech, politikaření našich umělců připomínám:

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=alVS_Mvek­Jo

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5CBDmwnN5BU

Možná by mohli vzrodopapeži ze Staromáku využít datum 28. ledna 2017, bylo by to takové hezké cimrmanovsky zapamatovatelné datum, Anticharta '77 se konala 28. ledna 1977.

good luck 🙂

Nuk nuk

jiné akce

Především to chce používat zdravý rozum. Děda s babičkou už jsou ve věku, kdy házení vajíček není úplně ono. Navíc to je jen vnější projev. Důležitější je, koho volí.

ten který je

jiné akce

Doporučoval bych aby lidé zatím šetřili energií a trikolorami.Energie a občanská neposlušnost bude potřeba až nám sem Makrela bude chtít vecpat přivandrovalce z Německa.Potom si můžou ti hrdinové ze Staroměstského náměstí připnout i tu trikoloru,pokud nechtějí přijmout středověk.

HZK

jiné akce

Důležité je, ignorovat tuhle protizemanovskou sebranku, která si ani sama nedokáže napsat text k videu, kde se tváří tak důležitě a vyzývá k nepokojům. To je prostě kavárna, nas*at!
Jasný že se Zeman nechová úplně podle etikety, ale je to jedinýá demokraticky zvolený prezident a mnoho jeho názorů předčí jeho chování. Takže myslet vlastní a neposlouchat kavárenskou lůzu vyzývající k nepokojům (vůči prezidentovi).

Mc Merkurion

jiné akce

… podle toho, co chtěj, jestli chtěj demokracii, tak na těch pár ubožáků nereagovat
… jestli chtěj chaos, kde se budou zákony a volby opakovat a měnit, dokud to nebude pár jedincům vyhovovat, ať jdou házet
… jestli maj vlastní rozum, nepotřebujou radit
… ale je pravda, že informovanost o onom incidentu je opravdu „vyvážená“…

HZK

Pozor pozor na „uživatele“ fcoop! Buď je to admin nebo prostý práskač. Rozumí všemu a nemá rád slova s hvězdičkou. Tipuju že mu rodiče v dětství vypínali televizi po 10 hodině :D

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

fcoop

Rád jsem posloužil a jsem vždy k službám.
Místo blábolení o věcech,kterým evidentně nerozumíš – jsou mimo tvůj horizont – by ses měl doučovat základům JČ.

anonym

V jaký firmě si pracoval? U psvb,stb,mi­licionářů?

Mc Merkurion

… kdo by ten bordel potom uklízel – kdyby toho nebyli plný média, tak by po nich ani pes neštěkl …