WeeBear

Nepoškodí čerstvě obarvené vlasy chlórovaná voda?

Plánuju si dnes obarvit vlasy, zítra však mám plavání, nelze jej bezdůvodně zrušit. Nestane se mi nic s barvou? (nevybledne atp.?)
Doplňuji:
Vidím to tak, že to odložím, ale docela mě to zajímalo nu. 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím co udělá s barvou, ale chlorová voda nesvědčí žádným vlasům

Další odpovědi
hanulka11

pro jistotu bych si vzala koupací čepici, i když nepřidá na kráse ,ale pak bys mohla vypadat hůř.....
nebo prostě barvení odlož a je to vyřešené

terry

Pokud je barva aspoň průměrně kvalitní, nic se nestane. V kadeřnictví přece také používají vodu z řádu, která je chlorovaná. Vzápětí po nabarvení.
Barva je ve vlasech fixovaná, pokud to není krátkodobý přeliv.