Avatar uživatele
annas

Neporadíte mně dvojice z pohádek či seriálů pro děti?

Známá mě žádá o pomoc – chce využít v táboře pro soutěž. Jsem už trochu odrostlá a moc jmen si nepamatuji.

Děkuji.
Doplňuji:
Tedy, opravdu zírám. Některá jména jsem vůbec neslyšela…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? vagra, iceT, Andělé, hanulka11, Kubas11, pokazdejinak, fcoop, anonym před 4658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Štaflík a Špagetka
Bob a Bobek,
Mach a Šebestová
Káťa a Škubánek
Ferda mravenec a brouk Pytlík
Spejbl a Hurvínek
Pat a Mat
Lolek a Bolek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Pat a Mat,Tip a Tap,Křemílek a Vochomůrka,Kubula a Kuba Kubikula,Rozum a Štěstí z pohádky Nesmrtelná teta,Štaflík a Špagetka,Káťa a Škubánek,Robátko a jelen Větrník.....to jen co mě tak hned napadlo,jo pejsek a kočička ještě,víla Amálka a motýl Emanuel…
Doplňuji:
…za mystifikaci se moc omlouvám,vílu Amálku mám nějak zafixovanou s motýlem Emanuelem,nevím proč,ale podstaty jsem se dobrali,což je dobře.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
slad08

Myslím, že mi tu chybí Jeníček a Mařenka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

mimo zmíněných mi tu ještě chybí Tom a Jerry :{)> i když na ty se dá dívat bez rozdílu věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

víla Amálka byla sama :) Motýl Emanuel chodil s Makovou panenkou ;)

ty klasické už jste tu napsali, já dodám nějaké novější:
Blesk McQueen a Burák
Jonáš a Kanafásek
Hodan, Hubert a laboratorní potkan z Prahy Eda

když mě ještě něco napadne, doplním…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Všechny,co znám už byly zmíněny.
Jedině ještě tak Čuk a Gek – ale to je úplně jiný příběh.I když pohádka to svým způsobem také je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kubas11

Bill a Ben
Doplňuji:
Alvin,Theodor,Simon alias Chipmunks

Upravil/a: Kubas11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Chip a Deil
Shrek a Fiona
Ája a Maxipes Fík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
adelickaa

lidičky prosím vás, náš malý Honzík už neví na jaké pohádky koukat. Mátě někdo nějaký typ, radu na zajímavou pohádku?

před 2912 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

a co ho nejvíce baví? na internetu je toho dost… tak vycházej hlavně z toho co má Honzík rád, tak se mu nejvíc zavděčíš…

před 2911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

on má rád pohádky tipu o vláčkách a autíčkách, to je prostě jeho… ale nevím moc co už vybírat, všechno už je ohrané :D

před 2910 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

zkus projet tenhle kanál https://www.y­outube.com/user/U­raniaTVreferen­ce tam je dost pohádek a jsou super a výhodou je že to je kanál, takže nepřepne na nějaké jiné videa ;)

před 2909 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jejda pohádky jsou všude na internetu, vy naděláte… hlavně plné youtubko je toho…

před 2887 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

no je jenže tam to chce něco kde to bude pouštět celý kanál nebo tak něco, pak tam skáčou nevhodná videa pro děti…

před 2885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

tak zkus hledat přímo jenom kanály s pohádkama… já z tama pouštím dětem když hlídám nebo tak něco a dá se tam toho hafo najít ;)

před 2884 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

tak když týjo tak víš :D tak mi poraď né? :D kde mám pouštět dětem pohádky a jaké… já jsem fakt asi marná, ale mám pocit že jsem už všechny varianty vyčerpala…

před 2882 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

jejdááá tak třeba tady dingycz https://www.y­outube.com/user/U­raniaTVreferen­ce to je super, tam je hodně pohádek a jsou dobré ;) takže koukni a uvidíš… to jsem zvědav co na to budeš říkat

před 2881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tam jsou dost dobré, ale to už jsem tady dávala já :D :D takže jsem byla první :P néé sranda, je tam tolik pohádek že to musí vydržet dětem až až :D

před 2857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

děkuji vám.. koukala jsem se na to a nevím teda kterou si budou chtít pustit nejdřív :D ale snad se dohodnou, pak vám dám vědět co si vybrali :D

před 2856 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

to jsem zvědav jaká pohádka to bude vyhrávat, nebo tak, kterou budete doma pouštět pořád :D

před 2855 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

no vidíte, já vám tady poradím a vy ani nejste schopní mi napsat na co koukají vaše dětičky nebo vy nejčastěji :D styďte se!!!

před 2851 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

tak co které pohádečky pouštíte doma nejčastěji? abych věděla co frčí :D u nás doma se to tak nějak všechno střídá…

před 2853 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

to se dá těžko říct, co u nás doma frčí nejčastějí… je to prostě různé.. ale pár oblíbených se tam najde, to víš že jo :D jen nevím kterou mám vybrat jako tu nej…

před 2851 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby