annas

Neporadíte mně dvojice z pohádek či seriálů pro děti?

Známá mě žádá o pomoc – chce využít v táboře pro soutěž. Jsem už trochu odrostlá a moc jmen si nepamatuji.

Děkuji.
Doplňuji:
Tedy, opravdu zírám. Některá jména jsem vůbec neslyšela…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Štaflík a Špagetka
Bob a Bobek,
Mach a Šebestová
Káťa a Škubánek
Ferda mravenec a brouk Pytlík
Spejbl a Hurvínek
Pat a Mat
Lolek a Bolek

Další odpovědi
iceT

Pat a Mat,Tip a Tap,Křemílek a Vochomůrka,Kubula a Kuba Kubikula,Rozum a Štěstí z pohádky Nesmrtelná teta,Štaflík a Špagetka,Káťa a Škubánek,Robátko a jelen Větrník.....to jen co mě tak hned napadlo,jo pejsek a kočička ještě,víla Amálka a motýl Emanuel…
Doplňuji:
…za mystifikaci se moc omlouvám,vílu Amálku mám nějak zafixovanou s motýlem Emanuelem,nevím proč,ale podstaty jsem se dobrali,což je dobře.

slad08

Myslím, že mi tu chybí Jeníček a Mařenka :)

quentos

mimo zmíněných mi tu ještě chybí Tom a Jerry :{)> i když na ty se dá dívat bez rozdílu věku.

pokazdejinak

víla Amálka byla sama :) Motýl Emanuel chodil s Makovou panenkou ;)

ty klasické už jste tu napsali, já dodám nějaké novější:
Blesk McQueen a Burák
Jonáš a Kanafásek
Hodan, Hubert a laboratorní potkan z Prahy Eda

když mě ještě něco napadne, doplním…

fcoop

Všechny,co znám už byly zmíněny.
Jedině ještě tak Čuk a Gek – ale to je úplně jiný příběh.I když pohádka to svým způsobem také je.

Kubas11

Bill a Ben
Doplňuji:
Alvin,Theodor,Simon alias Chipmunks

Katusa

Chip a Deil
Shrek a Fiona
Ája a Maxipes Fík

adelickaa

lidičky prosím vás, náš malý Honzík už neví na jaké pohádky koukat. Mátě někdo nějaký typ, radu na zajímavou pohádku?

modrokakocka

a co ho nejvíce baví? na internetu je toho dost… tak vycházej hlavně z toho co má Honzík rád, tak se mu nejvíc zavděčíš…

adelickaa

on má rád pohádky tipu o vláčkách a autíčkách, to je prostě jeho… ale nevím moc co už vybírat, všechno už je ohrané :D

modrokakocka

zkus projet tenhle kanál https://www.y­outube.com/user/U­raniaTVreferen­ce tam je dost pohádek a jsou super a výhodou je že to je kanál, takže nepřepne na nějaké jiné videa ;)

jancek

jejda pohádky jsou všude na internetu, vy naděláte… hlavně plné youtubko je toho…

adelickaa

no je jenže tam to chce něco kde to bude pouštět celý kanál nebo tak něco, pak tam skáčou nevhodná videa pro děti…

jancek

tak zkus hledat přímo jenom kanály s pohádkama… já z tama pouštím dětem když hlídám nebo tak něco a dá se tam toho hafo najít ;)

adelickaa

tak když týjo tak víš :D tak mi poraď né? :D kde mám pouštět dětem pohádky a jaké… já jsem fakt asi marná, ale mám pocit že jsem už všechny varianty vyčerpala…

jancek

jejdááá tak třeba tady dingycz https://www.y­outube.com/user/U­raniaTVreferen­ce to je super, tam je hodně pohádek a jsou dobré ;) takže koukni a uvidíš… to jsem zvědav co na to budeš říkat

modrokakocka

tam jsou dost dobré, ale to už jsem tady dávala já :D :D takže jsem byla první :P néé sranda, je tam tolik pohádek že to musí vydržet dětem až až :D

adelickaa

děkuji vám.. koukala jsem se na to a nevím teda kterou si budou chtít pustit nejdřív :D ale snad se dohodnou, pak vám dám vědět co si vybrali :D

jancek

to jsem zvědav jaká pohádka to bude vyhrávat, nebo tak, kterou budete doma pouštět pořád :D

modrokakocka

no vidíte, já vám tady poradím a vy ani nejste schopní mi napsat na co koukají vaše dětičky nebo vy nejčastěji :D styďte se!!!

modrokakocka

tak co které pohádečky pouštíte doma nejčastěji? abych věděla co frčí :D u nás doma se to tak nějak všechno střídá…

adelickaa

to se dá těžko říct, co u nás doma frčí nejčastějí… je to prostě různé.. ale pár oblíbených se tam najde, to víš že jo :D jen nevím kterou mám vybrat jako tu nej…