Tom20

Neporadí někdo jak se na skypu přepíná jenom na psaní?Díky

Doplňuji:
Myslím to tak,že prý přes skype se dá i pouze chatovat,bez volání a webkamery.Prostě pouze psát.

Nejlepší odpověď
brillant

Klikni na kontakt pravým tlačítkem myši a zahájit chat, ale nevím jestli jsem zprávně pochopil tvoji otázku.

Další odpovědi
anonym

Trochu jsem nepochopil pointu dotazu…

radce

Tak nezvolíš volání, ale napíšeš zprávu – ikonky jsou výmluvné, ne?

mosoj

Klepneš na kontakt a píšeš.
V pravé polovině máš dole kartu do které píšeš zprávy. Zaškrtnutím příslušného okénka zvolíš SMS zprávu ( musíš mít Skype kredit) nebo okénko nezaškrtneš
a je to normální chatovací zpráva ve Skypu.

Pokud chceš více kontaktů najednou, volíš v menu nahoře „Přizvat kontakty“.
Zároveň probíhá i komunikace nebo videokomunikace.
Pokud chceš odeslat fotku, hodíš ji na psací plochu okénka nebo zvolíš odeslat soubor.
Doplňuji:
Ten hovor probíhá samozřejmě pouze když ho přijmeš. Jinak probíhá jen ten písemný chat.