kekso

Nepomoze mi niekto s prekladom do cestiny?

Ahojte. Preklapam stranku zo slovenciny do cestiny a hladam niekoho, kto by bol ochotny s prekladom.
Ide o stranku http://www.uko­lovnik.tym.cz/. Kto by bol ochotny mi tych par viet, tak by som mu za odmenu dal zlaty ucet na tejto stranke na jeden rok.

Odpovědi
Pecudka

co takhle – Překladač – online ?

chudst

Online prekladac na preklad stranek pro jinou nez vlastni potrebu rozhodne nedoporucuju.

Tohle není dobrý překlad :)
„Plánujte si své úkoly. Sdílejte jejich. Spolupracujte se svým týmem na velkých zadáních. Vyměňujte si rychle a efektivně soubory. Mějte přehled o svých učiněných a neexistence úkolech. Staňte se efektivním teamleadrom.“

MIRNE ZKORIGOVANO
"Plánujte si své úkoly. Sdílejte je. Spolupracujte se svým týmem na velkých zadáních Na jakych ‚velkych zadanich‘?. Vyměňujte si rychle a efektivně soubory. Mějte přehled o svých ‚učiněných a neexistence‘ ? nepatri tam napriklad ‚drivejsich i dosavadnich‘? úkolech. Staňte se efektivním teamleadrem cesky vedoucim tymu.

Pokud ještě nemáte vytvořen účet, registrujte se kliknutím sem."

Zkuste si to priste po sobe precist. Slovensky gramatiku take neumim, ale poznam, kdyz je nekde chyba.

A mala rada na zaver: pri psani stranek se nema diky SEO pouzivat pri odkazech slovicko „zde“, ale klicove slovo. Tedy „Pokud jeste nemate vytvoren ucet, zaregistrujte se, prosim.“