Deli

Nepokoje v Praze – co myslíte, že z toho bude?

Bude nová revoluce? A co bude po ní??
Video na Novinkách mne docela šokovalo, mladí lidé, kteří za komunismu měli ještě mlíko na bradě tu chtějí zas komunismus a socialismus. Kam to tady v tom státě povede??
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/298303-stovky-lidi-protestuji-v-praze-proti-vlade-policie-klidni-nepokoje.html

Nejlepší odpověď
www

Bude z toho jen trocha článků v novinách, třeba i TV a víc práce pro policii. Politici to řešit rozhodně řešit nebudou, to by se muselo shromáždit a protestovat mnohem více lidí.

Další odpovědi
Bedy

Nic z toho nebude, protože to je hrstka několika málo zoufalců, kteří jsou proti všemu a proti všem.
To by jich muselo být o několik řádů víc, aby z toho něco bylo.

huxa

To miluju, komunisti se odvolávají na demokratické volby…

Komunismus je pouze utopická idea, kterou lze naprosto snadno zneužít (viděli jsme před pár léty u nás), kapitalismus je více zaměřený na jedince a vše závisí jen na jeho snahách a umu. To, že se sejde v Praze 400 líných lidí nic neznamená. Osobně bych rád také zažil KOMUNISMUS!, ale né frašku nazývající se komunismem, která zde byla.

mirkat

Mne již mlíko po bradě neteče a věřte,že než toto co se tu odehrává přes 20 let,tak veřejně říkám – ZLATÍ KOMUNISTI.

pusinka50

Asi jste nezažili socialismus, když ho tak všichni šmahem odsuzujete jenom z „vyprávěno“ v rodině apod. Vy nevidíte snad, kam u nás spěje kapitalismus? jak je tu všechno zvrácené a postavené na hlavu? Konkursy na firmy, likvidace menších firem, nezaměstnanost, prodaný veškerý majetek a velké celosvětově uznávané a nyní prodané firmy České republiky, Romové kterým stačí žít z dávek, nízká minimální mzda, kdy lidé žijí na hranici životního minima a živoří, to není o lenosti, je to o pracovních místech pouze ze známosti a pro atraktivní mladé lidi, padesátiletý navzdory svým zkušenostem tu nesežene práci. Nadáváte na důchodce a nenávidíte je, ač jednou sami budete důchodci a kdyby Topolánkova vláda nerozkradla 77 miliard určených na důchody, tak by tu nebyl problém s penězmi a kdyby vláda hospodařila jako za socialismu, tak bychom neměli 1,5 bilionu dluhů, protože komunisté vládu předali s nulovým schodkem. Vůbec nevíte, na co nadáváte, když jste to období neprožili a to jsem nikdy nebyla u komunistů a jen srovnávám dobu před a po revoluci, když vše sežraly privatizace, kuponové knížky a prodej veškerých výrobních podniků, takže už republiku nemá kdo živit a už jen se budou nám obyčejným lidem utahovat opasky, dokud si to necháme líbit.

jirkajirka

Jsem zvědav za jak dlouho to tu smažou.Někdo nerad slyší pravdu.

I_hate

Bude z toho velký kulový, jako vždy. Nečas s Kalouskem se tomu zasmějí, a pojede se dál. Karolína Peake už označila demonstranty za magory.