danaanad

Neplacení výživného 3 měsíce

Dobrý den, potřebuji, prosím radu, která se týká neplacení výživného 3.měsíc od bývalého manžela-dluh 15 tisíc Kč s tím, že mně bývalý manžel tvrdí, že má zablokovaný účet od exekutora a nemůže na účtě vybírat peníze.Chtěla bych podat návrh na exekuci k přísl.soudu, ale nevím jestli to něco pomůže když mu z účtu neodcházejí peníze…A když bych podala výkon rozhodnutí srážkou ze mzdy na zaměstnavatele, tak nevím, zda-li to také bude platné?Prosím jak to mám udělat, abychom dostali výživné?Děkuji za radu s pozdravem Dana. A ještě chci poděkovat touto cestou panu Standovi za rady…

Odpovědi
EVIL

jeje to ja taky znám taky nam neplatil výžívné 1 rok a nakonec sme se nastvali a ted sme na neho poslali exekutora ale už to je 2 mesice a a exekutor se neozval veskere naklady exekutora muzete dat na naklady vaseho byvaleho manzela a prípadne muzete podat trestní oznámení ale to az poslední moznost :)preji hodne stestí