SonsyMite

Nepečené moučníky

Jaké děláte nepečené moučníky (nejlépe bez vajec)? Předem díky za odpovědi 🙂 Moje sestra 🙂

Nejlepší odpověď
hanny 2

Asi takto – http://irecep­ty.mujblog.cen­trum.cz/clanky/Ne­pecene-moucniky-38075.aspx?tag­sfilter=mou%C4%8Dn%C3%AD­ky

Další odpovědi
Damiana

Ano. Rychlý a dobrý je Jablečňák.
Rozvařím jablka (ale ne úplně!) vmíchám jeden citronový pudink, rozmíchaný ve vodě, přidám skořici a liji na piškoty – vrstvy střídám. Nechám ztuhnout v lednici a hotovo.
Také dělám nepečený Medovník.
Karamelizované Salko ušlehám s máslem, lžící medu a trochou skořice(nemusí být) a směsí natírám sušenky Be-Be a lepím je k sobě. Potřu všechny strany a posypu strouhanými ořechy. Opět – ztuhnout. Je to mňamka. 🙂