pusinka50

Nepamatujete se, na co v 53 letech zemřel Milan Chladil?

Nejlepší odpověď
Braník

Milan Chladil žil příliš naplno a nekontrolovaně – jakoby podvědomě tušil, že se vysokého věku nedožije – koncem června 1984 zkolaboval přímo cestou z vystoupení v Příbrami a ani rychlá lékařská pomoc mu už život nezachránila
jednou se tak,ožral v Plzni,že ho musela odvézt záchranka a zkolaboval také

Velmi tragickou událostí, která ho provázela po zbytek života, byla smrtelná nehoda, kdy populární zpěvák usmrtil 17-ti letou dívku, která mu vběhla pod kola vozu .