Kristaa

Neoriginální náplně do tiskárny.

Při tisku se mi ukazuje tabulka, že tiskne a potom mi vyskočí druhá tabulka, že mám nádrže prázdné. Jak to mám obejít a tisknout?
Doplňuji:
Netiskla jěště, jen se mi tam zobrazí pokud chcete stiskněte obnovit, ale přitom mám tam jen v nabídce „zrušit tisk“ …

Nejlepší odpověď
mosoj

A co takhle napsat o jaký typ a značku tiskárny jde. Bude to nějaké tlačítko na tiskárně. Někdy je třeba to dotyčné tlačítko držet několik vteřin, nebo stisknout několikrát, ale bez znalosti typu tiskárny je to věštění z křišťálové koule.

Další odpovědi
ReHu

A tiskárna tiskne i když se ukazuje, že jsou nádrže prázdné?
Mně to taky ukazovalo a tiskárna tiskla. Jen jsem to potvrdila, že o tom vím a šlo to.

franku

Já používám na EPSONA reseter,protože ten netiskne i když má ještě barvu