DaZd

Jaký je rozdíl u materiálu neoprenu a termoprádla?

Odpovědi
anonym

Neopren je jedním z materálů, z něhož se termoprádlo šije – tepelně izolující, neprodyšný, nepromokavý – jde o pěnovou gumu s ´nějakým´ potahem (polyamidový nebo vlněným, hladkým i česaným).
Další (jiné) materiály se používají jako pot-odvodné, vodě či větru odolné, hřejivé i nehřejivé…
___
Co přesně bys chtěl vědět, dotaz, tak jak je položen, nemá valný smysl…
😉

arygnoc

jedno slúži na ochranu pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia (neoprén), druhé sa snaží o elimináciu nepriaznivých následkov vplyvov vonkajšieho prostredia, ako sú podchladenie/preh­riatie (termoprádlo).