Washa28

Neoprávněně zadržený majetek – prokázání vlastnictví?

Byl mi neoprávněně zadržen majetek na pozemku investora (nářadí a el. nářadí v hodnotě několik desítek tisíc). Jak mohu jinak prokázat vlastnictví (kromě doložení dokladu o vlastnictví, resp. dokladů o koupi) tohoto neoprávněně zadrženého majetku? A jak prokáže osoba, která tento majetek neoprávněně zadržuje na svém pozemku, že je její, respektive není můj?

Odpovědi
Hamon

Dovol mi odpovědět otáykou: snažíš se získat majetek za desítky tisíc korun a sázíš na diskusi na Netu, místo na právníka?