Daniela179

Neoprávněné negativní hodnocení

Co udělat s člověkem se kterým jsem neobchodovala ani jinak nepřišla do styku a přesto jsem obdržela negativní komentář na jistých inzertních stránkách kde není nutností registrace a tudíž Vás může ohodnotit kdokoliv a jakkoliv.
Skrývá se pod cizím jménem , ale podařilo se mi zjistit jeho tel. a email.
Tuto osobu neznám , tudíž vůbec nechápu oč mu jde.
Co by jste dělali na mém místě ?

Doplňuji:
Já už jsem mu psala , ale dělá mrtvého brouka ☹ .

Nejlepší odpověď
Drap

S tím toho moc nenaděláš. Pokud by se ti podařilo prokázat, že ti tím vznikla nějaká újma, tak na něj / nebo i jako na neznámou osobu/ podat trestní oznámení. Pochybuji, že nějak zareaguje na mail. Co tím sleduje ? Zřejmě se jedná o konkurenci.

Další odpovědi
♥♥♥

Já bych asi tomu dotyčnému napsala na e-mail, proč tu zprávu napsal a odkaď mě zná, no a počkala bych co by odepsal a tak si s ním psala dlouho až by se to vyřešilo. :)
Doplňuji:
Jestli to není komentář, ketrý je ke zhroucení, tak bych si o tom člověku řekla své a nedávala bych na něj hned strestné oznámení, možná bych to té obchodní stránce nahlásila /teda pokavaď tu stránku nevedš ty :)/
Jestli tě bude otravovat nadála, až pak bych to řešila stresným oznámením.