misskas

neomluvene hodiny a socialni davky

kolik neomluvenych hodin musi mit clovek aby mu vzaly socialni davky?

Nejlepší odpověď
Drap

Osobně bych je bral už za jednu neomluvenou hodinu.

Další odpovědi
www

Nevím přesně jak to myslíš.
Projdi si proto odkaz Google:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ne­omluvene+hodi­ny+a+socialni+dav­ky&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Lukasy

To by musela ta škola nahlasit na socialku, že nechodi do školy a pak by je mohly vzit.
Na středni je to, ale nejspíš jedno.

pusinka50

Sociálka není žádná dojná kráva, aby platila všem jejich podfuky a aby se nechala od lidí podobných tobě oblbnout. Na každém začátku školního roku začátkem září dáváš potvrzení o studiu. Když ho nedodáš, budou od tebe chtít potvrzení, k jakému datu jsi školu ukončila. Škola napíše pravdivé datum, kdy jsi přestala chodit a ty budeš případné dávky, co jsi dostala neprávem, vracet sociálce