Avatar uživatele
kruttor

Neokolkovaná vodka

Známý mi před před pár dny daroval neokolkovanou láhev britské vodky. Její etiketu v televizi neuváděli jako závadnou, ale i tak mám trochu obavy. Nevíte jak se mám zachovat, je mi docela líto ji vylít do wc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ráno na ČR2 hlásili, že se dá donést vzorek alkoholu, o jehož kvalitě máte pochybnosti do laboratře vysoké školy, přeslechla jsem které, ale určitě by se to dalo zjistit (v nejhorším do rozhlasu zavolat). Do týdne měli zájemci obdržet písemný výsledek rozboru. Podotýkám, že se tyto rozbory provádějí zdarma.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Copak nemáte někoho komu ji darovat? 🙂
Já mít lahvinku už ji nesu sousedovi :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ochutnala bych a pokud by byla britská vodka chuťově dobrá, tak by nebyl důvod nalít ji do WC. Sama jsem zmíněnou vodku asi ještě nepila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

vy se ještě tak pitomě ptáte… člověče, to radši vylejte do wc, když na to nemáte chuť… ale dnes to možná ještě stihnete, lehněte si k TV, otevřete si lahvičku (nemáte kolek, máte ušetřenou práci) a až na dno ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

každej zkušenej chemik ti udělá rozbor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwrana

Kdyby jste ji pil a měl při tom strach,tak by vám stejně nechutnala.A ris­kovat zdraví,slepotu,ži­vot?Určitě bych s jednou flaškou nikam nechodila na testování a vylila bych ji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek