michelle01

Neodevzdání výstupního listu na VŠ

Zdravím všechny a prosím o zkušenosti.
Došel mi dopis, že mi ukončujou studium z důvodu nedostatku kreditů pro postup do dalšího semestru. To je mi celkem jedno, měla jsem to jen kvůli statutu studenta. Jednu školu jsem už dodělala, ale toto jsem měla jako další studium, kde jsem platila poplatek za další studium.
Chtějí, abych tam do 5 dní došla a odevzdala výstupní list. Snažila jsem se někde najít info, co mi hrozí, když se na to prostě vykašlu, ale nikde nemůžu nic najít. To, že nemám dluh v knihovně ani nikde jinde si můžou ověřit sami.
Abyste tomu rozuměli, pracuju a jejich úřední hodiny prostě nestíhám. Jsou do půl třetí a to nemám šanci stihnout.
Proto se ptám, jestli je tu někdo, kdo výstupní list ani odevzdat nešel a co mu případně hrozilo.

Díky

Odpovědi
Lucijej

Výstupní list máš povinnost odevzdat, když to nestíháš osobně, tak napiš čestné prohlášení s vlastnoručním podpisem a pošli poštou, ty tahanice za to pak nestojí.