Milana

Existuje nějaká „neobvyklá“ střední škola?

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli neznáte nějakou neobvyklou střední školu,myslím tím že by byli nějaké jiné školní hodiny,něco jako,že by se začínalo jinak než v osm hodin,nebo škola,kde by se hodně cestovalo do zahraničí :)
Děkuji za odpověď
Milana

Odpovědi
gecco

…„jiné školní hodiny“… – SŠ poskytuje spíše všeobecné (příp. mírně specializované) vzdělání – valné rozdíly mezi osnovami nečekej
…" začínalo jinak než v osm hodin"… – zažil jsem začátek vyučování v 6:40, co je na tom zajímavého???
…„se hodně cestovalo do zahraničí“… – na SŠ?? – k čemu??? – výlety si snad dokážeš naplánovat i bez kantorů, ne??
___
Obecně – běž na gympl a s požadavky zmíněnými v otázce si počkej na VŠ…
😉