Zuzik

Neobarví mi káva vlasy? Chci si totiž dělat domácí masku na vlasy v které je káva.

Dobrý den, teť si jdu dělat domácí masku na vlasy, jelikož je mám hodně suché a roztřepené. masku si chci dělat ze žloutku, medu a kávy, ale teď se dočítám, že mi káva může obarvit vlasy. Je to pravda? Mám totiž ombré a nerada bych, aby mi zmizlo :D předem děkuji za odpověď :)

Odpovědi
zzzzz

Obarví 🙂
http://www.om­lazeni.cz/ztma­veni-vlasu-kavou-33-169914-0.html

briketka10

udělej si tedy tu masku bez kávy
nemusí v ní být, žloutek a med
stačí přidala bych ještě kapku
olivového oleje :))

martuti

jestli mohu poradit na nekvalitní vlasy – objevila jsem na Fleru přírodní šampony – buď tuhé (vypadají jako mýdlo) nebo polotuhé – taková mazlavá hmota. vyzkoušela jsem tři druhy, všechny jsou úžasné, vlasy se mi hodně zlepšily.

Lamalam

Jasně že obarví.