Nenohu nainstalovat vytištění obalů na CD/DVD zdarma

Do vyhledávače jsem dal "Vytištění obalu CD/DVD zdarma.Po vyhledání se mi však nikdy nepodařilo toto nainstalovat. V jednom č, JNP někdo ze Slovenska měl zkušení nabídku na obaly CD zdarma – nevím ve kterém č.to bylo. JK

Nejlepší odpověď
rynek878

K vytištění obalu se dá použít Utilita obsažená v Neru, ale stejně úspěšně i jeden ze zdarma dostupných freewarových programů, jako DVD Cover Plus nebo Undercover XP.

link ke stažení prográmku:

Zdroj: http://www.ra­dirna.cz/cd-a-dvd/obaly-na-dvd-ke-stazeni-zdarma.html

Další odpovědi
Martina S.

Nejlepší a free je UndercoverXP.