Zvědavý

Není zbytečné zde k otázce udávat kategorii?

Chápejte „otázka je položena“ – znám na ni odpověď odpovím, neznám na ni odpověď neodpovídám. NE ?? – K mnohým otázkám se kategorie zde nabízení ale opravdu vůbec nehodí.

Nejlepší odpověď
gecco

Zbytečné? – ne…
Pokud mám je omezený čas a opravdu mne zajímá jen jedna z kategorií, prostě si zobrazím jen ji – nemusím procházet otázky ze všech kategorií dalších…

Další odpovědi
annas

Je pravda, že některé dotazy se řadí do kategorií v širším kontextu, takže někdy nejsou jednoznačné. Tazatel chápe i jinak. Dotaz na pravopis – jazyk nebo vzdělání?

Jeden důvod – možnost sledovat otázky v určité kategorie.

Druhý – někdy kategorie rozhodne, v jakém smyslu na otázku reagovat. Třeba pohled na určitý jev z oblasti ltieratury nebo historie, tedy češtiny nebo dějepisu. Určité rozdíly jsou.

bolak

Na odpovědích se dá nastavit sledování/odběr otázek jen v uričtých kategoriích, jak bys to chtěl dělat kdyby žádné kategorie nebyly?

e1232851@trb

NAPROSTO ZBYTEČNÉ

možná je to určeno spíš pro pozdější vyhledávání